Вівторок, 26 вересня

Секрети смачних пампухів із традиційною начинкою від Дарії Цвєк. РЕЦЕПТ

Пампухи — традиційна страва на Святвечір. З вишнями, з маком, з трояндовим варенням, з повидлом — варіантів багато і всі дуже смакують. Але начинка — це півсправи, найважливіше – тісто, щоб було пухке, солодке і щоб не втягувало багато олії.

Для приготування найсмачніших пампушків нашвидкоруч від Дарії Цвєк знадобиться:

0,5 л молока,  0,5 кг борошна 1-2 ст. ложки маргарину  2-4 жовтки  0,5 склянки цукру  100 г дріжджів

Дріжджі посипати цукром, дати ложку-дві молока, поставити посуд на гарячий чайник, щоб почали бродити. У макітрі втираємо маргарин з жовтками і цукром, вливаємо дріжджі і все молоко відразу, додаємо дрібку солі і місимо тісто, доки не почне відставати від рук. Тоді накриваємо тісто, і хай підросте в теплому місці. Як нема часу відразу смажити, тісто можна ще раз перемісити і дати йому ще раз підрости.

Беремо частину тіста, розкачуємо корж, на коржі склянкою витискаємо сліди, не вирізаючи, і на кожен слід кладемо 2-3 вишеньки або трошки тертої з цукром рожі, а ще краще — з помаранчевими цукатами. Якщо нема – то будь-який джем з тертою булкою (щоб не витікав). Накриваємо другою половиною тіста, тоді викраюємо склянкою пампушки і складаємо на дошку, посипану мукою.

Накриваємо легеньким рушничком, даємо їм підрости. Треба літр олії, аби пампушки плавали. Як один бік посмажиться, перевертаємо на інший бік.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.