Сьогодні День народження святкує актор та доброволець УДА Анатолій Пашинін

Сьогодні День народження відомого актора, який боронив Україну на Сході – Анатолія Пашиніна.

Актора на своїй сторінці у Facebook привітав український бізнесмен та громадський діяч Олег Вишняков:

Анатолій Пашинін

“Він з’явився на світ у 1978 році в Світловодську на Кіровоградщині, у родині військових.

Усе дитинство Пашинін мріяв стати військовим моряком. У шкільні роки багато займався спортом. Закінчив Запорізький індустріальний інститут. Але, як виявилося, справжнім покликанням Анатолія стала сцена. Він поїхав до Москви і вступив там у Вище театральне училище ім. Щепкіна.

Він знімався у різних популярних фільмах та серіалах – “Інструктор”, “Вогнеборці”, “Украдене щастя”, “Відданий друг”, “Будинок”, “Шукачі пригод”, “Адмірал” тощо.

Коли відбувся Євромайдан – Пашинін висловив підтримку Україні. Він навіть записав відеозвернення до росіян в підтримку Майдану.

За словами Пашиніна, “наши россиянские, еще коммуняцкие рабовладельцы разжигают ненависть закабаленных, несвободных людей к свободным людям”.

Анатолій Пашинін

Після Євромайдану Пашинін переїхав в Україну. Він порівнював шлях України та Ізраїлю:

“Я читав Конституцію Ізраїлю і плакав. Вся її суть у двох-трьох рядках: Держава Ізраїль створена єврейським народом для євреїв, і Держава Ізраїль — це притулок для євреїв. Чому, коли я говорю про те ж саме для України, мене називають фашистом?! Немає ніякого фашизму. Є тільки приголомшлива людська дурість, яку складно перемогти. Тому що, так солодко жити в полоні власних помилок”…

Анатолій Пашинін

Анатолій Пашинін допомагав українським військовим грошима, а коли вони закінчилися – сам пішов на фронт під позивним «Дублер».

Міцного здоров’я та довгих років життя! З Днем народження!”

Алла Гунченко для Про Львів

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.