Сніжана Єгорова назвала українського героя селюком та рагулем

Телеведуча Сніжана Єгорова висловила свою думку щодо тих людей, які захищають Україну і готові своє життя покласти заради миру.

Знаменитість заявила, що “все, що пропонується в післямайданний час” її “абсолютно не влаштовує”, пише ТСН.

Який він образ нашого українського сучасного героя. Все, що пропонується в останній, післямайданний час, приміром мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої. Ці рагулі, які повилазили незрозуміло звідки, селюки, які розмовляють на суржику і готові своє життя покласти, заявила Єгорова

У програмі “ПрямоTalk” ведуча також поміркувала про те, що життя героя, яке він ладний віддати за Батьківщину, “нічого з себе не уявляє”.

Життя яке? Які нічого з себе не уявляє? Тобто люди, які ніколи нічого не вчилися, не прагнули до чогось, вони просто готові пожертвувати своїм життям? Так, це подвиг, можливо, а може бути, що це висока суїцидальна готовність, коли людина не бачить перспективи у своєму майбутньому житті і це життя не являє для неї цінності і вона хоче ним розпорядитися хоч якось. Це як наркомани, які готові за дозу життя продати, впевнена ведуча

Юзери були дещо спантеличені заявою та думками Єгорової. Люди були шоковані тим, як взагалі так можна думати про тих, хто захищає Україну та її народ.

  • Тобто і “діди воювали”, теж віддали життя як рагулі?
  • Я тепер зрозумів, чому її кинув Мухарський
  • Особливо у Сліпака на міжнародній оперній сцені не було жодних перспектив, що
  • він Душу і тіло положив!
  • То за її логікою, коли приходять тебе і твою сім’ю вбивати, захищатись не треба.
  • Доля не передбачувана. Слова вони такі, вилетіли не спіймаєш.

Нагадаємо, що Сніжана Єгорова дев’ять років була заміжньою за шоуменом Антіном Мухарським, від якого має трьох дітей. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.