Скільки українців проігнорували карантин і прийшли на Великдень до храмів

У Великодню ніч до церков по всій Україні прийшло майже 130 тис. вірян. Серед них – 19 випадків порушення карантинних обмежень.

Загалом святкові богослужіння провели у 13 тис. 658 храмах по всім регіонам держави, повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко, – пише Газета.юа.

За порядком і публічною безпекою слідкувало 26,5 тис. поліцейських, військовослужбовців Нацгвардії. Зусилля правоохоронців насамперед спрямували на проведення профілактичної роботи щодо неухильного дотримання всіх карантинних обмежень. За словами Клименка, участь у богослужіннях взяли майже 130 тис. громадян.

“І сьогодні ми можемо говорити про те, що громадяни проявили правову свідомість і дослухалися до наших закликів дотримуватися карантинних обмежень. Утім впродовж доби зафіксовано випадки присутності понад 10 вірян у храмах, у тому числі без засобів індивідуального захисту у 19-ти культових спорудах на території 13-ти областей. Поліцейські склали три адміністративні протоколи та розпочали одне кримінальне провадження. Решта матеріалів ретельно вивчається для прийняття законного рішення. Поліція продовжує працювати в посиленому режимі”, – повідомив Клименко.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.