Вівторок, 21 травня

Шкарлет: для учнів, які не хочуть навчатися очно, створюватимуть дистанційні класи

Якщо батьки не пускатимуть учнів у школу, то для таких дітей будуть створювати окремі дистанційні класи. Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі Сніданку з 1+1.

Джерело: Освіторія.

За його словами, навіть у разі наявності в школі обладнаного сховища, батьки можуть відмовитися від очного навчання дитини та продовжити освітній процес дистанційно.

“Навчання онлайн або офлайн – батьки будуть обирати. У будь-якій місцевості, якщо батьки не хочуть і побоюються віддавати дитину в школу на навчання офлайн, будуть організовані окремі спеціалізовані класи, які будуть проводити навчання за онлайн-форматом усіх тих, хто побоюється й має сумніви”, – сказав Шкарлет.

Батькам потрібно звернутися до керівництва і воно зобовʼязане забезпечити доступ до онлайн-навчання.

“Якщо батьки побоюються, жодна дитина не буде відрахована чи відсторонена від освітнього процесу. Кожна дитина має право навчатися за тим форматом, який вона обирає – офлайн або онлайн”, – зазначив міністр.

Також в ДСНС повідомили, що станом на 5 липня в держави було розуміння, де під час повітряних тривог укриватимуться приблизно 30% дітей і працівників шкіл.

Також лише 11% закладів освіти мають власні захисні споруди цивільного захисту, тому основна частина учасників освітнього процесу ховатимуться в найпростіших укриттях. До початку офлайн-навчання готові лише 23% освітніх закладів.

Раніше Сергій Шкарлет заявляв, що рішення про очне чи дистанційне навчання в школах залежатиме від місцевої влади. Також, якщо в укриттях бракуватиме місця, школярі можуть навчатися в кілька змін.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: