Вівторок, 27 лютого

Призерка Олімпіади в Токіо Ірина Коляденко подарувала своєму тренеру квартиру, отриману від держави

Українка Ірина Коляденко, бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо, подарувала тренеру квартиру, яку їй надала держава. Про це вона написала в Facebook.

Джерело: НВ.

Коляденко завоювала бронзову медаль у вільній боротьбі в категорії до 62 кг на Іграх 2020 року, перемігши представницю Латвії Анастасію Григор’єву з рахунком 3:1.

За словами спортсменки, на День Незалежності голова Київської облдержадміністрації Василь Володін вручив їй ключі від квартири площею 41 кв.м у її рідному місті Ірпінь. 25 серпня вона оголосила, що вирішила передати квартиру своєму тренеру Володимиру Яременку, який завжди її підтримував:

«Це мій тренер, з яким я працюю протягом восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди був поруч… Так, було нелегко. Щоб ви розуміли, був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене передусім. Не маючи свого власного житла! Я дуже ціную внесок свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги».

Борчиня заявила, що в Україні тренерів залишають без уваги, але вона хоче подякувати своєму наставнику і передати йому житло, яке він заслужив.

Коляденко додала, що ніколи не мала своєї квартири, і для неї це було не менш бажаною мрією, ніж олімпійська медаль.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.