п`ятниця, 1 березня

Просять 15 років. Януковичу оголосять вирок в суді

24 січня відбудеться проголошення вироку у справі з обвинувачення Януковича В. Ф.

Оболонський районний суд Києва у четвер, о 09:00 годині, у приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 2-Є, у залі судових засідань № 15, зачитає рішення у кримінальному провадженні за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду.

Про це, з посиланням на прес-службу суду, повідомляє агенство “Укрінформ”.

Як відомо, Оболонський райсуд Києва ще у травні 2017 року розпочав розгляд справи за обвинуваченням Януковича у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (сприяння в умисних діях, вчинених з метою змін меж території та державного кордону України), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (сприяння у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Одним із основних доказів у справі є лист Януковича до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести війська на територію України.

Нагадаємо, що до 5 грудня 2018 року, відбулося вже 89 судових засідань у цій справі, однак Янукович, якого неодноразово викликали до суду для останнього слова, так і не вийшов на відеоконференцзв’язок.

Тому суд, 5 грудня, відмовився вчергове переносити засідання в очікуванні Януковича і пішов у нарадчу кімнату для ухвалення остаточного рішення у справі.

Сторона обвинувачення просить призначити Януковичу покарання у вигляді 15 років позбавлення волі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.