У військовій частині в Калинівці, що на Вінниччині, відбулося урочисте відкриття будинку для військовослужбовців.
В будинку два під’їзди на 16 квартир загальною площею 1200 квадратних метрів. На будівництво знадобилося 5 місяці та 37 211 998 грн. Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту, пише Газета.
Усі квартири мебльовані шафами та шафами-купе в кожній кімнаті та прихожій, кухонними гарнітурами з вбудованою технікою GORENJE, до складу якої входять електричні варочна поверхня, духовка, посудомийна машина та витяжка.
Також кожна квартири укомплектована холодильником. Санвузли обладнані всією сантехнікою, бойлерами на 80-100 л, пральними машинами, дзеркалами і навіть тримачами туалетного паперу.
-Такого житла нам не вистачало під час надзвичайної ситуації у 2017 році,- відмітив командир військової частини полковник Микола Батюк. – Якби військовослужбовці жили на території військової частини, їхнє реагування на ту ситуацію було б оперативнішим, а збитки меншими.
Соціальний проект, який реалізувала корпорація Roshen, – свідчення небайдужого ставлення до проблем військовослужбовців, Збройних Сил України.
– Коли в Україну прийшла війна, вся країна зрозуміла наскільки важлива армія для держави. З відомих причин держава на той час не змогла в повній мірі надати своїм захисникам належне забезпечення, саме тому наша компанія з самого початку війни на Сході України разом з усією країною долучилась до забезпечення і підтримки української армії – зауважила директор з розвитку соціальних проектів Кондитерської корпорації Roshen, Ірина Пономаренко.
– Це будинок, де військові мають відчувати тепло, після важкої і відповідальної роботи. Люди, які визначили для себе пріоритетом захист своєї країни та служіння українському народові, мають жити у належних умовах.
При будівництві багато уваги приділили енергозбереженню:
– стіни складені з газоблоку товщиною 400 мм, утеплені мінеральною ватою товщиною 100 мм, що покрита штукатурною фасадною системою CERESIT;
– горищне перекриття утеплене пінопластом 200 мм, який захищений цементно-піщаною армованою стяжкою;
– підвальне перекриття також утеплили, для цього використали 50 мм екстрагований полістирол;
– встановлено вікна VHS з двокамерними енергозберігаючими склопакетами;
– покрівля зроблена з металочерепиці Прушински по дерев’яній кроквяній системі;
– перекриття в домі пустотні залізобетонні з вирівнюючою стяжкою.
В оздобленні використано фарбування стель та стін місць загального користування, в квартирах стіни облицьовані плиткою та поклеєні шпалерами стійкими до миття. Підлоги будинку облицьовані плиткою, в житлових кімнатах поклеєно лінолеум по самонівелюючій стяжці.
Для енергозабезпечення будівлі з урахуванням перспективи було прокладено 700 м кабельну лінію та встановлено в приміщенні клубу трансформатор потужністю 400 кВа, цієї потужності достатньо для живлення ще одної казарми.
Для каналізування будинку було прокладено близько 400 м нової каналізації замість існуючої, що не працювала. Це дозволило перепідключити до нової каналізації існуючий будинок.
Майбутнім пожильцям залишиться лише внести до квартир свої речі та розставити їх по місцям.
Вартість 1 кв.м. квартири становить 24 313 грн.
Спорудження будинку на 16 квартир загальною площею 1200 кв. м тривало чотири місяці та обійшлось в 29 175 966 грн.
Окрім того були виконані роботи по внутрішньомайданчиковій електриці та інженерії, бюджет яких склав – 4 804 356 грн.
На благоустрій витрачено 1 128 000 грн. Побутова техніка та мебель обійшлась в 1 665 740 грн.
Загальний бюджет будівництва та облаштування житлового будинку для військовослужбовців площею 1200 кв. м в Калинівці становить 37 211 998 грн.
Це вже другий будинок для військовослужбовців, збудований корпорацією Roshen, в рамках благодійного проекту. Аналогічний житловий будинок Корпорація збудувала і передала військовим Збройних сил України у 2014 році.
Перший затишний двоповерховий будинок Roshen збудував під Броварами, на Київщині, для сімей військовослужбовців, яких передислокували із Криму. Він розташований поруч із військовою частиною.
Підтримайте проект на Patreon