Похорони по-новому: уряд запропонував ховати українців в парках і скверах

673
кладовище могили похорон

Кабмін взявся переписувати правила, за якими в Україні ховають померлих, щоб хоч якось вирішити проблему дефіциту місць на кладовищах.

Проект закону №8248, який уряд подав до Верховної Ради, покликаний стимулювати українців віддавати перевагу кремації, а також вводить поняття «біозахоронення», повідомляє є UBR.ua. 

Слід зазначити, що ховати за такою технологією пропонують не тільки на кладовищах, але і в лісопарках і навіть парках культури і відпочинку. За умови, що місцева влада дадуть добро на виділення під ці потреби окремих їх ділянок.

У разі, якщо ініціативи уряду підтримає парламент, закон вступить в силу через півроку після офіційної публікації.

Поняття «біозахоронення» включає в себе поховання тіла з використанням біорозкладаних протягом п’яти років матеріалів, при якому не передбачена установка могильних плит, пам’ятників та інших надгробків. Лише «інформаційна табличка».

Крім цього Кабмін на законодавчому рівні має намір ввести поняття «подхороненія» – поховання померлих у вже існуючі могили. Робити це можна буде після закінчення «цвинтарного періоду» (20 років з моменту останнього поховання) і за згодою власника (утримувача) такої могили.

Стежте за нами!