Переможниця Міс Україна 2019 – Маргарита Паша: що публікує в Instagram 24-річна студентка

361
Переможниця Міс Україна 2019 – Маргарита Паша
Переможниця Міс Україна 2019 – Маргарита Паша

У Києві 12 вересня відбувся фінал конкурсу “Міс Україна 2019”. Переможницею стала 24-річна студентка з Харківщини.

У дівчини є багато захоплень: вона вишиває власноруч ікони, професійно займається художньою гімнастикою, йогою та грає на піаніно, пише 24 канал.

У 2018 році дівчина отримала ступінь магістра за фахом “менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”. Навчається у Київському інституті міжнародних відносин (ІІІ курс магістратури за спеціальністю “міжнародне право”). За її словами, любить допомагати людям і діткам. Маргарита мріє побудувати спортивний інтернат для дітей-сиріт.

У своєму Instagram дівчина доволі часто публікує світлини з маленькими дітьми, вишиті ікони, струнке і пластичне тіло. Також в красуні багато фото з оберемками троянд, втім кохану половинку дівчина у профілі не афішує. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ребята ,что я хочу сказать 😅, за всю историю конкурса ,не было такой интенсивной подготовки к финалу 💪🏻,сколько работы проделала команда @missukraine_official ❤️🥰 , чтобы найти для нас огромное количество партнеров ,спонсоров 😱; Нам подарили спортивные костюмы @df.original 😍 Всем без исключения пошили Кросовки @ambshoes ; На протяжении всей подготовки у нас каждый день тренировки 💪🏻, наш Персональный тренер @andrei_kulchitskiy 💪🏻👌🏼🔥 Всем участницам предоставляют годовые абонементы @workshop_fitness ;

Допис, поширений Margarita Pasha (@margoritapasha)

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Целый год команда @missukraine_official проводила кастинг , они отобрали ТОП- 50 самых красивых девушек страны,и мне посчастливилось пройти в ТОП-24 и участвовать в финале конкурса «Мисс Украина 2019» 🇺🇦,я представляю город Харьков ))) Я благодарна команде @missukraine_official и нашим партнерам @four_seasons_club ,здесь невероятная атмосфера и природа 😍😍😍💕💕💕#missukraine2019 #миссукраина2019 #пашамаргарита #4сезона

Допис, поширений Margarita Pasha (@margoritapasha)

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yoga time 🧘‍♀️ Harmony 😌🙏🏻😌!!! Don’t want to back home 🏡…((( #yoga#morningyoga #harmony #nature#yogatime #onelove

Допис, поширений Margarita Pasha (@margoritapasha)