Партія Вакарчука вирвалась у трійку лідерів виборчої гонки — «Рейтинг»

Партія «Слуга народу» залишається незмінним лідером електоральних вподобань серед українців. Її готові підтримати 47,1% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором.

Також у трійці лідерів «Опозиційна платформа — За життя» (11,1%) та партія «Голос» (8,1%). Пише Громадське

Про це свідчать дані опитування, яке проводила група «Рейтинг» у період з 8 по 12 червня.

Крім зазначених політсил, прохідний бар’єр долають також партії «Батьківщина» (7,3%) та «Європейська Солідарність» (5,0%). 

 Партію «Сила і честь» готові підтримати 4,1%, партію «Громадянська позиція» – 2,2%, «Радикальну партію» – 2,1%, «Свободу» – 2,1%, партію «Українська стратегія» – 1,9%, «Опозиційний блок» – 1,8%, «Самопоміч» – 1,2%. Рейтинг інших політичних сил – менше 1%.

Нагадаємо:

20 травня відбулась інавгурація президента Володимира Зеленського. Під час промови шостий президент заявив, що розпускає парламент.

21 травня Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради і призначив дочасні вибори на 21 липня. Він набув чинності з дня публікації — 23 травня.

Група депутатів вважає це рішення незаконним і оскаржила його у Конституційному суді.

11 червня Конституційний суд почав розгляд питання про відповідність указу президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради та призначення дострокових виборів Конституції України. Близько 18:00 суд продовжив засідання, але у закритому режимі.

14 червня спікер ВР Андрій Парубій заявив, що передав до Конституційного суду документи про чисельність парламентської коаліції на момент виходу з неї фракції «Народного фронту», за якими кількість депутатів в коаліції була більшою за 226.

Рішення Конституційного суду очікується після 20 червня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: