п`ятниця, 21 червня

“Не дають бачитися з дитиною, це боляче і важко” – Сенцов – про доньку Емму

Український режисер і колишній політв’язень Кремля Олег Сенцов заявив, що нині йому не дозволяють бачитися із донькою Еммою стільки, скільки б він цього хотів. Дівчинка народилася торік у грудні, згодом стосунки з її матір’ю – журналісткою й активісткою Юлією Бабич – він назвав невдалими.

Джерело: Про Львів.

Подробицями чоловік поділився в інтерв’ю “Фактам ICTV“, яке насамперед стосувалося розповіді про зйомки його останнього фільму “Носоріг”. Бесіда вийшла в записі на YouTube-каналі ЗМІ, передає Обозреватель.

“Дійсно хотів би бачитися більше, але певні речі, які цьому заважають. Мені постійно ставлять умови… А коли тебе б’ють по самому важливому, це дуже боляче і важко”, – зізнався Сенцов.

Він підкреслив, що стосунки з матір’ю дитини у нього дійсно склалися не дуже добрі. Зокрема, заявив про маніпуляції і навіть шантаж із боку тих, хто опікується маленькою Еммою.

“Це моє особисте життя і я не хотів виносити цього назагал. Проте почалася сильна маніпуляція з цього приводу й шантаж – щоб позбутися цього, мені довелося розповісти”, – пояснив режисер.

За його словами, саме тому він написав про це у своїй соцмережах – щоб прояснити стосунки з Бабич і загалом його ставлення до ситуації.

Чоловік висловив переконання, що коли донька виросте, то перестане бути “об’єктом маніпуляцій і стане суб’єктом спілкування”.

“І тоді все буде добре”, – підсумував Сенцов.

Додамо: про те, що в українського режисера народилася донька, яку назвали Емма, стало відомо в лютому 2021 року. Згодом з’ясувалося, що матір’ю дівчинки є Юлія Бабич. Згідно з її постами у соцмережах, дитина з’явилася на світ 16 грудня 2020 року. 16 січня Бабич опублікувала фото з донькою і написала, що “нам сьогодні 1 місяць”.

У Сенцова є ще двоє дітей – Аліна (2002 р. н.) і Влад (2004 р. н).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.