Найповільніший поїзд України їхатиме ще на годину довше

Дизель-поїзд Черкаси — Умань, який їхав від Черкас до Умані 6,5 год. і вважався найповільнішим поїздом України, уповільнився ще на годину: тепер 234 кілометри з Черкас до Умані він долає за 7 год. 18 хв.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Поїзд Черкаси — Умань виходить із обласного центру о 6 год. 38 хв. і прибуває до Умані о 13 год. 56 хв. За цей час він має в дорозі 52 зупинки. Раніше поїзд їхав 6,5 год., а тепер уповільнився на годину й додав нових 17 зупинок. Швидкість руху — 32 кілометри за годину.

“Поїзд уповільнився через те, що додалося багато зупинок із Черкас до станції Шевченка й зі станції Шевченка до Цвіткового. Раніше я їхала з Черкас до Тального за чотири години, а тепер в дорозі перебуваю п’ять годин. Їжджу через день, бо маю процедуру гемодіалізу в обласному центрі. Їхати автобусом дорого, а в поїзді я маю пільги. Кажуть, що так зробили, аби жителі Сміли могли добратися до Цвіткового. А про людей, які живуть далі, ніхто не дбає. Мовляв, витримували шість годин до Умані, то витримають і сім. Поїзд має дерев’яні лавки, й перебувати в дорозі 5-7 годин дуже важко”, — каже пенсіонерка з Тального Галина Опалінська.

Начальник Шевченківської дільниці залізничних перевезень Микола Малинка зазначив, що рішення про уповільнення поїзда не остаточне.

“Через важку ситуацію в енергосистемі ми вимушені були замінити електропоїзди дизель-поїздами. Маємо на станції імені Шевченка два локомотивних депо й два вагонних. Відповідно одна зміна працівників о 8-ій закінчує роботу, а інша — розпочинає. Щоб ці люди не чекали потяга годину й більше, було ухвалено рішення додати додаткові зупинки дизель-поїзду Черкаси — Умань. Таке рішення тимчасове. Уже зараз ми подали в Пасажирську компанію Укрзалізниці свої пропозиції, щоб уникнути зайвих зупинок від Черкас до Цвіткового й повернути поїзд Черкаси-Умань до попередніх графіків”, — поінформував Малинка.

Зворотню дорогу з Умані до Черкас поїзд долає швидше — за 5 год. 50 хв. Дизель виходить із Умані о 14-16 і прибуває в Черкаси о 20.05, маючи 35 зупинок у дорозі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.