Відвертий допис Юрка Юрченка сколихнув український Facebook (присутня нецензурна лексика)

Знаний у 90-х роках український співак Юрко Юрченко після тривалого забуття повернувся до музики та слухачів.

Повернення відбулося завдяки участі у проекті X-Фактор у складі гурту “Yurcash”.

Нещодавно ми публікували відео, де Юрченко по-новому виконав свою давню пісню “Я йду”, яка викликала масу позитивних відгуків. Днями співак знову змусив про себе говорити половину українського Facebook.

Відвертий допис змусив понервувати не одного знаного українського шоубізнесмена, і викликав масу позитивних коментарів від народу.

“Дякую за сміливість казати правду”, – писали у коментарях інтернет користувачі.

Слів буде багато

І так. Виходжу із зони комфорта. Слів буде багато. Начистоту від Нечистяка! Без прикрас! З Бодуна! Мій план був простий. Виграти Х-Фактор і на гребні успіху прямо під час оголошення переможця попрощатись НАЗАВЖДИ з музичною кар’єрою і уїбать десь в Карпати вовків шукати. Ви не повірите і НІКОЛИ не зрозумієте людину, що була в забутті довгих 17 років.

Йти треба Переможцем, а не так, як я в 90-х. Ну дійсно, смішно, стільки років товктися і все мимо каси. А я людина Горда.< Але шось пішло не так))) Такої підтримки від людей я не очікував!!! Мені повірили. Ви розумієте!!!????? Повірили в МЕНЕ!!! Люди пробачили мене за все. Повірили в мою музику, в те, що я не брешу, в те, що я дійсно Музикант, а не “буратіно” штучно створений продюсером.

На сьогоднішній день в мене знову купа пропозицій від усіх відомих і невідомих прадюсерів і прамоутерів. Де ви були, коли я їв безалкогольну ковбасу?! Ви ж всі знали, шо я тіпа талантлівий?! Ваша вигода зараз тільки в тому, щоб по бистрячку зрубать бабла на хайпі. Нахуй!!! Не вірю жодному.

Мій новостворений френд-клаб на гребні цієї хвилі запустив флеш-мобчик. Ану-ка, давай-ка, скинь-ка пару гривеньок для старіни Юркеша. В будь-який інший момент свого життя я був би проти, але тільки не зараз. Так, я майже повірив, що можу виграти Х-Фактор. Упс)

Чи ви також вважаєте, що я старий кінь неперспективний? Ну-ну))) Зачекайте хвилинку, Мік Джаґер на зв’язку…

І так. Шо маю зараз??? А нічого. 25 000$ боргу, невигідні контракти з компаніями, яким похуй на моє майбутнє.

Замість того, щоб вкладати зараз в ПЕРСПЕКТИВНИЙ гурт “Yurcash” вони, як коршуни чекають, коли я тільки сам піднімусь, щоб спокійно тирити моє чесно зароблене роялті.У мене ж з ними контракт!!! Куди я дінусь. Дурак, довірився, попідписував всякої хуйні. І це про всі організації, з якими я тіпа співпрацюю, без винятку.

А люди хотять щоб шоу продовжувалось, а я не можу їм його дати. Наприклад, до 10 січня маю представити запис пісні для Євробачення…???

Чи соромно мені – а ніфіга. Я жалкую тільки про те, що не попросив у своїх фанів ще в 90-х вислати мені хоча б по одній гривні.

Купив би собі пару вулиць в Петропавлівській-Борщагівці і все б склалось по-іншому. Не тинявся б я все своє життя по зйомним квартирам, і дітки б мене любили і поважали, і сім’я б моя не розвалилась, бо бідність – то прокляття. Не всі у цьому перевернутому світі можуть бути бізнесменами і прагматами.

Як казав “вєлікій” Поплавський : – “Скромність – найкоротший шлях до бідності і забуття”. І він правий. Того, не буду скромним. До речі, наприклад, Поплавський мені винен 32 тисячі доларів. Я відпрацював на нього три тури виборів до народних депутатів. Безплатно!!!!!

Думав, він мені хоча б допоможе з молодіжним кредитом на квартиру. Дав Заслуженого Артіста, а я й не просив, бо не заслужив. Спасіба, Міхалич. Мама щаслива. А за четвертий тур у нас був договор – штука баксів за концерт. Пожали один одному руки. Я відпрацював 42 концерта. 10 штук ви мені віддали. А Михайло Михайловичу??? Не відповідаєте за базар??? Грьобані, сука, мільйанєри. Де мої 32 штуки баксів?????? Бог спитає у вас за все…

Я знаю, що нариваюсь на негатив та заздрість збоку тих, хто не може так відверто розмовляти з людьми, як я.

І для таких вектор чітко визначений: “Хто скаже, шо я невдаха, шо в мене не має даху, того я пошлю…” Ну, ви в курсі.

Зараз я впевнений, що вже не маю права зупинятись, бо я перед ЛЮДЬМИ в Боргу! Я все-одно прорву цю греблю непорозуміння, тотальної невостребованності, неформату, попсні, гламуру, проросійського лайна, постсовєтского блядства і йоп тваю ж мать, справа ж то всього-навсього ЗАРАЗ за якимось там пару штуками долярів, а часу в мене вже не стільки багато, як вчора…

В мене тріщить телефон, фейсбук і вайбер від пропозицій фінансової допомоги з України та за кордону. Це не моя ідея, і я не буду більше ВАС стримувати, бо ця ЛЮБОВ взаємна!!!

Та й взагалі, це буде ПЕРШИЙ в історії випадок, коли продюсером гурту стане НАРОД!!!

4149 4991 0717 5919

Юрченко Юрій Володимирович.

Це моя особиста карта. Зайве бабло поверну назад, коли відпрацюю концерт на Олімпійському, ібо тіко так має бути!!!

Репост!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.