Понеділок, 24 червня

У Німеччині скасували концерт гурту “ВВ”, назвавши музикантів “фашистами”

14 вересня гурт “Воплі Відоплясова” мав дати благодійний концерт у Гамбурзі, однак музикантів не пустили в клуб і назвали “фашистами”. Про це у своєму Instagram повідомив фронтмен гурту Олег Скрипка.

Джерело: Суспільне.

“У мене за спиною прекрасний клуб “ІНДРА”, в якому колись починали грати “Бітлз”. Але зараз мова піде не про “Бітлз”, а про українську музику, яка несподіваним чином почала отримувати супротив “таємних сил” в Німеччині. І починають скасовуватися наші концерти, під егідою, що українці – це фашисти, і фашистам не можна співати рідною мовою і співати своїх пісень”, – написав він у дописі.

Олег Скрипка перепросив перед шанувальниками, які купили квитки, і повідомив, що концерт все одно пройде в Гамбурзі, але в іншому місці. Час і місце повідомлять фанатам пізніше.

“Вчора я мав бути на концерті “ВВ”, які спеціально прилетіли до Гамбургу. Але концерт було скасовано. Якась мразота (UPD: гамбурзька антифа) розповіла власнику закладу, де мав бути концерт, що група “Воплі Відоплясова” – фашистська, і Олег Скрипка – фашист. Власник не став розбиратися і скасував угоду. Те саме повторилося й при спробі перенести івент до іншого закладу”, – розповів у власному дописі у Facebook журналіст Євген Лешан.

“Воплі Відоплясова” (також Vopli VidopliassovaVV та “ВВ”) — український рок-гурт, створений у 1986 році. Гурт вважають засновниками українського рок-н-ролу та неостилю етнорок (музиканти здобули премію “Celebrity Awards 2020” в номінації “Кращий етнорок гурт”). Саме вони першими заспівали рок українською за межами України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.