“Питання не в гонорі чи гонорарі. А в совісті і як потім з цим жити.” – Христина Соловій відмовилась співати на підтримку екс-регіонала

Українська співачка Христина Соловій написала звернення до мешканців міста Зміїв, в якому мав проходити її концерт:

“Шановні мешканці та гості міста Зміїв.

На сьогодні у вашому місті був анонсований мій виступ. На жаль, мені довелось його скасувати. Я до останнього планувала приїхати. Але організатори до останнього нам не давали інформацію про подію. Моя команда вияснила, що концерт рекламують, агітуючи за двох політиків. Я не виступаю на підтримку політиків та політичних партій. Організатори порушили умову контракту, використавши моє ім’я без моєї згоди для реклами, ще й політичної.

Дякую за розуміння. Зустрінемось за кращих умов.”

Допис зібрав чимало коментарів, в яких підтримували Христину, однак, знайшлися й такі, що засуджувала. Тому співачка дала відповідь:

Не очікувала на таку увагу до свого звернення. Я справді адресувала його лише жителям Зміївщини, які очікували мого виступу. Адже моє ім’я анонсували, а я підвела їх. Питання не в гонорі чи гонорарі. А в совісті і як потім з цим жити. Дякую, хто мене зрозумів.

Тому для вас я зі своєю командою спробую власноруч організувати у Змієві безкоштовний концерт на площі міста. Без політиків. Без гонорару. Звісно, якщо нам не буде заважати місцева влада. Якщо хочете чи маєте чим допомогти, – пишіть на [email protected]. Зараз будемо просити дозвіл та шукати сцену-звук-світло. Якщо все вийде – деталі будуть на моїй сторінці.

Джерело: prefiksblog.co.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.