“Наша Лана Дель Рей”: кліп української співачки б’є рекорди на YouTube

За кілька днів зворушливе відео подивилися більше одного мільйона разів

Новий кліп української співачки Христини Соловій на авторський сингл “Fortepiano” кожен день збирає десятки тисяч переглядів і тримається на першій сходинці в українському сегменті YouTube.

На сьогоднішній день ніжне відео на ліричну композицію користувачі мережі подивилися вже більше 1 087 000 разів. І це всього за два тижні.

До речі, сама Христина протягом останніх двох років разом з продюсером Святославом Вакарчуком і саундпродюсером Мілошем Еличем шукала необхідний саунд для композиції.

“Fortepiano” – найдорожча для мене пісня, одна з перших авторських. Протягом останніх двох років ми кілька разів її записували на студії, але кожен раз результат мене розчаровував. Протягом довгих студійних дискусій з Мілошем ми все ж дійшли до єдиного бачення саунду, і, в підсумку, він відповідає тому, що я привнесла спочатку в пісню при написанні. Мілош дуже трепетно підійшов до моїх ідей, і, я впевнена, – це найкращий результат нашої співпраці за весь час”, – коментує співачка.

За словами співачки, зараз – це найкраща її пісня.

“Даними синглом я привідкриваю завісу звучання мого другого авторського альбому. Народні пісні нікуди не зникнуть, впевнена, ще запишу улюблені народні пісні. Але зараз мені хочеться поділитися зі слухачами частинкою своєї історії, своєю музикою”, – додала Христина.

Виробництво кліпу Соловій довірила команді “Radioaktive Film”. Режисером стала Анна Бурячкова. Саме вона запропонувала співачці ідею, в якій Христина ні секунди не сумнівалася.

До слова, серед образів у кліпі можна вгадати Лоліту ” Володимира Набокова, про яку Христина писала дипломну роботу за спеціальністю “літературна творчість”. Також у кліпі відчувається гротескний реалізм культового серіалу Девіда Лінча “Твін Пікс”.

Всі ці елементи показують магію емоцій і розкривають артистку з іншого боку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.