MONATIK вразив новою піснею українською мовою (відео

2003
MONATIK

Дмитро Монатік вперше написав пісню українською мовою

На національної музичної премії “Золота Жар-птиця 2018”, яка пройшла в Києві 19 травня, Дмитро Монатік вперше виконав пісню, написану українською мовою. Пісня називається “Цей день” (“Цей день” – рос.).

На головній сцені “Золотої Жар-птиці” виступили Настя Каменських, Гайтана, Tayanna, Олександр Пономарьов, “С. К. А. І.”, “Без обмежень”, Тамерлан і Альона Kadnay, “Час і Скло”, “Mozgi” Michelle Andrade, Ірина Федишин, “The Hardkiss”, Sonya Kay та Наталка Карпа.

Презентував свою нову пісню і Дмитро Монатік. Виступ артиста супроводжувався яскравим танцювальним номером, а також дуже реалістичними спецефектами. На сцені розмістили кілька екранів, на яких Ніна Матвієнко “співала з ним у дуеті”.

Популярний український виконавець нещодавно зізнавався, чому всі його пісні написані російською. Він сказав, що пише пісні на тій мові, на якій прийде натхнення. Тепер, як можна помітити, до Монатіка прийшло натхнення українською.

Нагадаємо, що Національна музична премія “Золота Жар-птиця” протягом 22 років вручає нагороди за внесок у розвиток культури і шоу-бізнесу в Україні. Нагорода була заснована в 1995 році компанією “Таврійські Ігри” і проходила в рамках музичного фестивалю. Нагороди у вигляді пір’я отримують співаки в 12 номінаціях.