Melovin увійшов до рекордної трійки виконавців Євробачення-2018

3127
MELOVIN

Український представник України на Євробаченні-2019 Melovin увійшов до трійки найпопулярніших виконавців конкурсу цього року.

Про це повідомляє офіційний сайт Євробачення-2018.

Нинішньою рекордсменкою за кількістю переглядів на YouTube стала переможниця конкурсу – Нетта, чиє відео перевищило позначку в 60 мільйонів прослуховувань. А відео виступу на сцені першого півфіналу подивилися понад 16 мільйонів разів.

Представниця Кіпру Елені Фурейра опинилася на другому місці, оскільки її запальний виступ у першому півфіналі подивилися понад 13 мільйонів користувачів.

Майже 6,5 мільйона переглядів отримало відео вогняного шоу MELOVIN’а у другому півфіналі. Завдяки цьому виконавець займає 3 місце.

Більше 5 мільйонів переглядів отримав виступ Міколаса Йозефа (Чехія). Незважаючи на те, що під час першої репетиції співак серйозно пошкодив кілька хребців, єдине, чого він не зміг втілити на сцені – це сальто. Саме через працьовитість Міколас увійшов в 5 найпопулярніших виконавців Євробачення-2018.

П’яте місце за кількістю переглядів у представниці Росії Юлії Самойлової, виступ наживо у другому півфіналі якої відвідали 4,5 мільйона глядачів.