Понеділок, 26 лютого

Міжнародний день молоді: історія та традиції свята

Міжнародний день молоді був створений завдяки резолюції Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1999 року. Пропозиція щодо створення такого свята надійшла від Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні роком раніше.

Таким чином, перший Міжнародний день молоді святкувався тільки в 2000 році. Святкується він 12 серпня.

Міжнародний день молоді: історія свята

Ще до святкування першого міжнародного дня молоді було прийнято рішення про пропаганду і популяризації цього свята серед населення, а особливо серед молодих людей. Завдяки цьому проходило безліч різних інформаційних заходів.

Таке свято, як Міжнародний день молоді дуже важливе у наш час. Зараз, у віці до 25 років, живе понад 3 мільярди осіб. І якщо вірити статистиці, то близько 500 тисяч живуть в бідності, через яке щодня гине 30 тисяч молодих людей.

Понад 100 тисяч дітей не відвідують школи. І приблизно 7 тисяч щодня заражаються Снідом. Така жахлива статистика говорить про те, що молоді люди потребують допомоги і опіки. І Міжнародний день молоді повинен цьому сприяти.

На даний момент молоді люди займають четверту частину всього працюючого населення, а на них припадає половина безробітних. У теж час, ринки праці не можуть забезпечити всіх нормальною роботою, не виключено, що саме тому зараз так багато злочинців серед дітей.

Міжнародний день молоді щороку звертає увагу на всі ці проблеми і з його допомогою намагаються вживати всі можливі способи, щоб уникнути такої статистики.

Міжнародний день молоді: традиції свята

Щорічно в цей день проходить безліч різноманітних заходів. У всьому світі можна побачити досить багато різних концертів, флеш-мобів, виставок, конференцій і семінарів. Щороку Міжнародний день молоді присвячують новій темі, яка вказує на головні проблеми сучасного суспільства, що стосуються молодих людей.

І на різних конференція та семінарах намагаються знайти вирішення цих проблем і допомогти молодим людям усього світу. Нагадаємо, що Міжнародний день молоді відзначають 12 серпня.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: