«Київстар» почне використовувати новий код для своїх номерів

Оператор мобільного зв’язку «Київстар» отримав дозвіл на використання шостого коду для позначення своїх номерів. Йдеться про код «77», який компанія зможе використати у 10 млн номерах абонентів, повідомили у середу, 28 лютого, у прес-службі Національної комісії з держрегулювання електронних комунікацій.

Джерело: ZAHID.NET.
«Київстар» почне використовувати новий код для своїх номерів

Компанія отримала дозвіл використовувати місткість коду протягом п’яти років

Наразі компанія «Київстар» використовує п’ять кодів на позначення власних номерів – «67»,«68»,«96»,«97» та «98». Для розширення мережі оператор здійснив запит на отримання ще одного коду «77» (+380 77).

Таке рішення зумовлене заповненням більшості лімітів на кодах у номерах компанії. Так, попередні коди «Київстар» використав на 79%. Кожен код має місткість на 10 млн номерів, а станом на лютий 2024 року зареєстровані:

  • 8,32 млн номерів за кодом «96»;
  • 8,51 млн номерів за кодом «97»;
  • 8,04 млн номерів за кодом «98»;
  • 6,9 млн номерів за кодом «67»;
  • 7,7 млн номерів за кодом «68».

«Вільного номерного ресурсу, що залишився, недостатньо для задоволення потреб абонентів “Київстар” у перспективі найближчих двох років. Видати приватному акціонерному товариству “Київстар” дозвіл на користування кодом мережі призначення 77 для мережі мобільного зв’язку з абонентською місткістю 10 млн негеографічних номерів для надання електронних комунікаційних послуг на території України строком на п’ять років», – повідомили у прес-службі регулятора.

Коли саме розпочнеться продаж номерів «Київстару» з новою кодифікацією, наразі невідомо. На момент публікації у компанії не прокоментували дозвіл на використання нового коду.

Зазначимо, «Київстар» звернувся до регулятора щодо виділення нового коду у грудні 2023 року. Загалом компанія обслуговує понад 24 млн абонентів мобільного зв’язку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.