Куди податись в останній місяць літа: 10 найцікавіших подій серпня

2636
Фестиваль фарб Холі

У останній місяць літа зовсім не хочеться сидіти вдома. Добірка 10 найцікавіших подій серпня підкаже вам, в яке з українських міст поїхати, щоб гарантовано круто провести час!

«Бандерштат».

4-6 серпня, Луцьк. Він має 10-річну історію та відрізняється від усіх інших фестивалів України. Він безалкогольний, адже метою фестивалю є виховання здорової молоді. А також там діє безкоштовне наметове містечко.

Бандерштат

Фестиваль фарб Холі

12-13 серпня, Київ. Організатори обіцяють зробити цей фестиваль найяскравішою подією столиці. Декілька тисяч людей приймуть участь у фестивалі фарб Холі на ВДНГ. Також на учасників чекає купа різних конкурсів та музика від відомих українських ді-джеїв.

Фестиваль фарб Холі

Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest»

12-13 серпня. Він відбувається на батьківщині Тараса Григоровича у селі Моринці на Черкащині. Захід покликаний показати Шевченка у різних подобах і образах, аби розповісти, наскільки незвичайним та цікавим насправді був український геній. А також поєднати мистецтво традиційно українське із сучасним та зрозумілим кожному.

Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest»

«Дорога на Схід»

18-19 серпня, Ізюм. Цей фестиваль відбувається на Харківщині і також відрізняється від усіх інших українських фестивалів. «Дорога на Схід» організована Сергієм Жаданом – поетом, письменником та музикантом родом із Харкова.

Назва фестивалю говорить сама за себе. Не варто й розповідати, наскільки важливі такі фестивалі на Сході України. Програма заходу, окрім літератури та музики. Включає в себе театральні постановки. Українські митці уже третій рік поспіль відправляються у «Дорогу на Схід».

«Дорога на Схід»

Zaxidfest

18-20 серпня, с. Родатичі біля Львова. Фестиваль «Захід» є чи не найвідомішим музичним фестивалем України. Адже саме він привозить до нас знаменитих музикантів не тільки з батьківщини, але і з-за кордону. Фестиваль, як і належить заходам такого рівня, поділяється на три сцени: головна, рок та інді. За три дні учасники заходу матимуть можливість прослухати більше 50 гуртів, серед яких всесвітньо відомі EnterShikari.

Koktebel Jazz Festival

24-27 серпня, Чорноморськ . Koktebel Jazz Festival – ще один із найстаріших фестивалів України високої якості на рівні із «Західфестом». Раніше він проводився на півострові Крим, але тепер український фестиваль оселився в Одеській області і продовжує розвиватись, адже їх мотивує любов до якісної музики та Чорного Моря.

Koktebel Jazz Festival

«Схід-Рок»

25-26 серпня, Тростянець, фортеця «Круглий Двір». Ще один крутий фестиваль на Сході України розгорнеться з наметовим містечком та якісною музикою. На фестивалі виступнять такі українські відоміартисти, як Сергій Бабкін, Антитіла, Pianoбой. Також завітають LeBasour з Італії та багато інших музикантів

«Схід-Рок»

Z-Games

21-27 серпня, Одеса (Затока). Фестиваль біля моря, на якому вас чекають екстремальні види спорту, жива музика від українських і закордонних виконавців, пляжні вечірки – все, щоб ви занурились у атмосферу серф-тусовки не десь в Каліфорнії, а прямо на березі Чорного моря.

Z-Games

«Дні Мистецтва Перфоманс»

28 серпня, Львів. Дні Мистецтва Перфоманс у Львові – єдиний фестиваль арт-перфомансу в Україні. Він відбувається вже майже десять років і демонструє унікальні перфомативні практики. Дні Мистецтва Перфоманс організовують  Інститут Актуального Мистецтва та Мистецьке об’єднання «Дзиґа». Якщо вирішите завітати у Львів у останні дні серпня, він точно залишить вам приємні спогади про кінець цього літа.

«Дні Мистецтва Перфоманс»

Фестиваль «Княжий»

19-20 серпня – с. Заріччя, Володимир-Волинський район. «КНЯЖИЙ» – новий фестиваль на культурній мапі України, котрий цьогоріч відбудеться вперше, поблизу стародавнього міста Володимир-Волинський. Фестиваль “Княжий” – це тільки якісна музика, масштабна історична реконструкція бою княжих часів та видовищні театралізовані дійства. Це можливість спробувати себе у ремеслах своїх предків, нагода придбати унікальні сувеніри.

Фестиваль «Княжий».