Вівторок, 26 вересня

У вересні вийде у прокат екранізація повісті «Кузьми». Трейлер

Прокат фільму за книгою Андрія Кузьменка, «Кузьми Скрябіна», «Місто в якому не ходять гроші» почнеться 13 вересня, пише ZAXID.NET.

Це український повнометражний ігровий фільм, який зняла режисерка Ганка Третяк. Фільм власним коштом зняла компанія Gankafilm.

Головна героїня – Аліса, і на її долю випадає небезпечна мандрівка в особливу «країну чудес». Аліса переживає один із найтяжчих періодів свого життя. Пролежавши без сну цілу ніч, вона змушує себе піднятись і знаходить якийсь квиток на потяг на своє прізвище. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Але Аліса вирішує, що це знак і можна спробувати бодай розвіятись, – йдеться у синопсисі фільму.

Робота над картиною розпочалась ще за життя Андрія Кузьменка, ще у січні 2013 року.

«Він запитав, чому саме ця повість, адже у ньго були більш популярні речі. Я відповіла, що тема, яка підіймається у “Місті” дуже глибока та актуальна: людина, проблема вибору, відкрите і закрите тоталітарне суспільство, свобода, як основана цінність, усвідомлення важливості часу та його швидкоплинності», – розповіла режисерка сайту «Детектор медіа».

Зйомки фільму стартували в 2016 році. У фільмі знялися Карина Мельниченко, Iгор Цiшкевич, Сергiй Швидкий, Iнна Мiрошниченко, Iван Гарасимчук, Адам Цибульський. Оператор – Денис Якимчук.

Для компанії Gankafilm це другий повний метр після фільму «Не переймайся» у 2012 році. Також Ганка Третяк є авторкою серії роликів на підтримку Олега Сенцова.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.