День батька: 5 фільмів про найрідніших людей

460
У гонитві за щастям, 2006

Третьої суботи червня в Україні та світі відзначають День батька. Це неофіційне свято, але з кожним роком він стає все популярнішим.

Ми обрали п’ять фільмів, які в черговий раз нагадують, що тато може все, що завгодно.

Армагеддон, 1998.

Армагеддон, 1998.

Один з найяскравіших фільмів дев’яностих – “Армагеддон” – це не тільки фільм-катастрофа про падіння гігантського астероїда на Землю, але і історія взаємин батька і доньки, коли вміння слухати і чути може запобігти щось страшне.

Життя прекрасне, 1997.

Життя прекрасне, 1997.

Гран-прі Каннського кінофестивалю, “Оскар” в номінаціях “Кращий фільм іноземною мовою” і “Краща чоловіча роль”, премії BAFTA і “Сезар” – трагікомедія “Життя прекрасне” не залишила байдужим нікого. Стрічка показує шалене кохання батька до сина, які під час Другої світової війни потрапили в концтабір, але вірять у краще.

Татусі, 1983

Татусі, 1983

Жерар Депардьє і П’єр Рішар – відмінний дует, заради якого можна переглянути легку французьку комедію “Татусі” про двох чоловіків, які борються за увагу 17-річного Трістана.

Васабі, 2001.

Васабі, 2001.

“Васабі” – це і комедія, і кримінальна драма, і трилер. У головній ролі знявся харизматичний Жан Рено, який раптово дізнається про дочку, яка живе в Японії. Їм належить не тільки зрозуміти і прийняти один одного, але і врятуватися від токійських мафіозі.

У гонитві за щастям, 2006

У гонитві за щастям, 2006

“В гонитві за щастям” – це історія про батька-одинака, який виховує 5-річного сина і робить все від нього можливе, щоб дати дитині максимум. З іншого боку, це історія успіху людини, якого любов до сина змушувала кожен день ставати кращою версією себе і в підсумку досягти успіху. Уілл Сміт за цю роль був номінований на премію “Оскар”.

Стежте за нами!