“Альф” повертається: Warner Brothers перезапустить комедійний серіал

362
“Альф” повертається: Warner Brothers перезапустить комедійний серіал

Телевізійний підрозділ компанії Warner Brothers працює над перезапуском комедійного серіалу про волохатого прибульця з планети Мельмак “Альф”

Про це повідомляє видання Variety з посиланням на свої джерела.

Наразі невідомо, хто стане сценаристом нової історії, однак є інформація про те, що пригоди Альфа почнуться з того, що він покине військову базу, де його утримував спеціальний підрозділ із вивчення прибульців.

Головний герой буде спостерігати та пізнавати світ, що сильно змінився за 30 років.

Нагадаємо, у 2016 році помер актор Міхай Месарош, який завдяки вродженій карликовості виконував роль Альфа в моменти, коли прибульця треба було показати в кадрі в повний зріст.

Довідка: Оригінальний серіал “Альф” виходив на телеканалі NBC з 1986 по 1990 роки.

Він розповідав про пригоди уродженця планети Мельмак Гордона Шамвея, який після падіння зорельота на один із гаражів у Лос-Анджелесі поселяється в сім’ї Таннерів.

Своє земне ім’я – ALF (alien life form – позаземна форма життя) він отримує від глави сімейства Віллі Таннера.

Волохатий прибулець упродовж чотирьох сезонів завдає своїм новим друзям чимало клопоту, зокрема весь час зазіхає на їхнього кота Щасливця – на рідній планеті Альфа коти вважаються делікатесом.

Серіал став одним із перших американських сіткомів, показаних по українському телебаченню. Він мав велику популярність, у тому числі завдяки адаптованому перекладу, який вписував екранні події в реалії України початку 1990-х рр., та якісній озвучці.

Стежте за нами!