9 нових французьких фільмів, які не пропустить жоден поважаючий себе кіноман

1960

Хто-хто, а французи відмінно вміють знімати фільми про вічні цінності. А найголовніше – роблять вони це природно і з теплом, без пафосу і якого б то не було лоску.

Практично кожен французький фільм западає в душу і дає грунт для роздумів, навіть комедійний. У цій статті зібрані фільми, які дуже скоро з’являться в прокаті.

Пропонуємо список з 9 найближчих прем’єр французького кіно для тих, хто втомився від Голлівуду.

Чорна смуга

Чорна смуга

У головних ролях: Венсан Кассель, Ромен Дюріс, Сандрін Кіберлен, Елоді Буше.

Франсуа Вісконті веде розслідування у справі про зникнення підлітка. Під підозру комісара потрапляють всі: батьки хлопчика, шкільний учитель, який запропонував допомогу в пошуках. Як маятник, слідчий гойдається від одного підозрюваного до іншого, а шансів знайти юнака живим залишається все менше.

Один король – одна Франція

Один король - одна Франція

У головних ролях: Гаспар Ульель, Адель Енель, Олів’є Гурме, Луї Гаррель.

Фільм розповідає про події 1789 року у Франції, про взяття фортеці Бастилія, з якого почалася Велика французька революція.

Мені по кайфу

Мені по кайфу

У головних ролях: Жан Дюжарден, Іоланда Моро, Жан-Бенуа Півдні, Джо Даан.

Робота з ранку до ночі, безглузді хобі – це те, чим займаються родичі і знайомі Жака. Йому скоро 50, і жити так, як живуть його друзі, він не хоче. Жак всерйоз вирішує стати багатим, і то якнайшвидше. І той факт, що у нього немає нічого, крім білого халата і тапочок, його зовсім не бентежить.

Обіцянка на світанку

Обіцянка на світанку

У головних ролях: Шарлотта Генсбур, П’єр Ніне, Дідьє Бурдон, Жан-П’єр Дарруссен.

Екранізація однойменного автобіографічного роману Ромена Гарі. Історія матері-одиначки, яка вселяла синові думки про велике майбутнє, незважаючи на важкі часи. І завдяки її любові і непохитній вірі, син виправдає великі надії матері.

Чесний чоловік

Чесний чоловік

У головних ролях: Лілі-Роуз Депп, Летиція Каста, Луї Гаррель, Джозеф Енджел.

Історія чоловіка, в життя якого радість і розчарування завжди приходять разом. До нього повертається дівчина, яка колись пішла до його найкращого друга. До друга, який раптово помер.

Непотоплювані

Непотоплювані

У головних ролях: Гійом Кане, Матьє Амальрік, Бенуа Пульворд, Лейла Бехті.

Якщо чоловіки рішуче налаштовані чимось захопитися, то їх не зупинити. Ось і у Франції семеро друзів об’єдналися заради одного заняття. Однак захоплення це пов’язано з бажанням втекти від дорослого життя і супутніх до нього безлічі турбот і проблем. Але те, яким чином вони вирішили це зробити, інтригує.

Дівчинка Міа і білий лев

Дівчинка Міа і білий лев

У головних ролях: Даніа Де Вільє, Мелані Лоран, Ленглі Кірквуд, Лайонел Ньютон.

Сім’я 11-річної Мії переїжджає з Лондона в Африку. Дівчинка росте на фермі, де розводять представників сімейства котячих, і в цьому місці вона знаходить собі друга – біле левеня на прізвисько Чарлі. Коли левеня виростає в прекрасного лева, батько Мії вирішує продати його браконьєрам. Щоб врятувати свого друга, героїня втікає з дому разом з Чарлі.

Зуби, пісяти і в ліжко!

Зуби, пісяти і в ліжко!

У головних ролях: Луїз Бургуан, Арно Дюкре, Тімея Болланд, Лорен Ферраро.

Закоренілий холостяк і ловелас Антуан живе в шикарних апартаментах з другом Томом. Перед переїздом в Лос-Анджелес Том знаходить для Антуана нового співмешканця – красуню на ім’я Жанна. Але любитель холостяцького і розкішного життя не здогадується, що дівчина приїде жити з 5-річною Лу і 8-річним Тео.

Без сім’ї

Без сім'ї

У головних ролях: Малому Пакуин, Саймон Армстронг, Жером Кашон, Даніель Отой.

10-річний сирота Ремі зустрічає літнього бродячого музиканта. Разом з ним він подорожує по Франції XIX століття і відточує майстерність співу, щоб заробити на хліб. Ремі радіє життю, заводить дружбу з тваринами, а також дізнається про своє походження.