15 фільмів з непередбачуваним фіналом, які варто подивитися прямо сьогодні

2790

Серед величезної кількості фільмів зустрічаються і такі, які інтригують сюжетом, дивують фіналом і надовго врізаються в пам’ять. Такі фільми хочеться переглядати знову і знову, щоб розгадати всі таємниці, заховані в кінострічці.

Ми зібрали детективні фільми з непередбачуваним фіналом, від яких були у захваті більшість глядачів.

Побічний ефект (Side Effects), 2013

Побічний ефект (Side Effects), 2013

Коли чоловік повернувся з в’язниці, головна героїня Емілі впала в депресію і навіть намагалася покінчити життя самогубством. На прийомі у психіатра Емілі прописують експериментальний препарат, який допоможе їй поправити здоров’я. Ліки подіяли, і тепер дівчина може жити нормальним життям, якщо не брати до уваги того, що Емілі почала страждати сомнамбулизмом – розладом, при якому люди роблять дії, перебуваючи у стані сну.

Це і драма, і психологічний трилер, і детектив, який тримає в напрузі до останньої хвилини.

Не кажи нікому (Ne le dis à personne), 2006

Не кажи нікому (Ne le dis à personne), 2006

8 років тому дружина Алекса Бека загинула від рук серійного вбивці. Алекс так і не зміг впоратися з втратою і намагається прийти в себе, занурившись в роботу. Незабаром на місці загибелі знаходять ще 2 трупи, і всі докази вказують на Алекса.

Ситуація ускладнюється тим, що чоловік в цей день отримує інформацію, що його дружина, можливо, жива. І тепер їм обом загрожує небезпека. Чудовий психологічний детектив, який заслуговує вашої уваги.

Ідентифікація (Identity), 2003

Ідентифікація (Identity), 2003

Ховаючись від бурхливого шторму, 10 незнайомих один з одним чоловік поселяються у старому мотелі. Незабаром вони виявляють, що втягнуті в гру на виживання і вбивця перебуває серед них.

Атмосферний і похмурий детективний трилер, кінцівку якого не змогли передбачити навіть завзяті кіномани.

Мисливці за розумом (Mindhunters), 2004

Мисливці за розумом (Mindhunters), 2004

На віддаленому острові 7 майбутніх агентів ФБР проходять вирішальний тест, щоб потрапити до відділу «мисливців за розумом» – людей, які можуть по деталях описати психологічний портрет вбивці. Випробування стають реальними, коли на острові з’являється вбивця і ніхто не знає, як він виглядає. Чи зможуть ті, що вижили знайти маніяка, який чітко розраховує свої дії і ніколи не помиляється?

Психологічний детектив, в який занурюєшся з головою, стаючи незримим спостерігачем подій.

Яма (The Hole), 2001

Яма (The Hole), 2001

Головна героїня розповідає криминалисту-психологу про те, що сталося в бункері, куди вона, її подруга і двоє хлопців спустилися, щоб влаштувати вечірку. Підлітки хотіли кинути виклик школі, батькам і повсякденному життю, але вони ніяк не очікували того, що з ними трапиться.

Шокуючий фільм, де порушено тему людських відносин.

Залишся (Stay), 2005

Залишся (Stay), 2005

Студент Генрі Летем, що знаходиться на межі нервового зриву, розповідає психіатру Сему Фостеру, що хоче накласти на себе руки. Щоб не допустити цього, лікар відправляється разом з ним у подорож по місту і поступово сам починає занурюватися в кошмарні ілюзії пацієнта.

Атмосферний фільм, після перегляду якого ви будете перебувати в повному здивуванні.

Первісний страх (Primal Fear), 1996

Первісний страх (Primal Fear)

У вбивстві архієпископа звинувачується молодий хлопець, який заперечує свою провину. Успішний адвокат Мартін Вейл встає на захист підсудного і намагається врятувати його від смертної кари за всяку ціну. Інтригу в фільмі підігріває той факт, що в ході судового процесу стикаються колишні коханці – адвокат і прокурор Дженет Вінейбл.

Фільм знятий за мотивами однойменного роману Вільяма Діла.

Підозрілі особи (The Usual Suspects), 1995

Підозрілі особи (The Usual Suspects)

У нью-йоркському порту на судні виявлено десятки трупів людей, які загинули при загадкових обставинах. За цю справу береться слідчий і допитує одного з тих, що вижили. Той розповідає, що все почалося з поліцейської дільниці, де він познайомився з 4 рецидивістами.

Відмінний фільм, який варто подивитися заради шокуючого фіналу.

Готова на все (Malice), 1993

Готова на все (Malice) Викладач Енді Сафіан щасливий у шлюбі з красунею дружиною Трейсі. Правда, в їх сімейному житті не все так гладко: відсутність дітей трохи затьмарює шлюб, але вони не втрачають надії. Випадок зводить їх з успішним хірургом Джедом, який вносить хаос і залучає їх у заплутаний вузол інтриг і зрад.

Відмінний фільм із закрученою сюжетною лінією.

Дівчина з татуюванням дракона (The Girl with the Dragon Tattoo), 2011

Дівчина з татуюванням дракона (The Girl with the Dragon Tattoo)

40 років тому Харрієт Вангер безслідно зникла на острові, і її тіло так і не було знайдено. Дядько дівчини переконаний, що вбивця є членом його сім’ї і наймає досвідченого журналіста і татуйовану хакершу розслідувати цю справу.

Інтригуючий фільм, знятий за мотивами роману Стіга Ларссона.

Вбивство в «Східному експресі» (Murder on the Orient Express) 2017

Вбивство в «Східному експресі» (Murder on the Orient Express)

В одному з найрозкішніших поїздів Європи відбувається загадкове вбивство, і під підозру потрапляють всі пасажири. Розгадати цю головоломку належить великому детективові Еркюлю Пуаро, який повинен встигнути знайти злочинця до того, як той завдасть наступний удар.

Відмінний фільм, знятий за книгою Агати Крісті – королеви детективів.

Забираючи життя (Taking Lives), 2004

Забираючи життя (Taking Lives),

У канадському місті Монреалі орудує маніяк, який після себе залишає гору трупів і живе життям своїх жертв. Він використовує їх кредитки, рахунки і імена. Детективи міста зайшли в глухий кут і не змогли зрозуміти мотиви вбивства. Тому справи передають агенту ФБР Ілліані Скотт, яка хоче проникнути у голову вбивці і передбачити його подальші дії.

Психологічний детектив, наповнений сюрпризами і несподіванками.

Невидимий гість (Contratiempo), 2016

Невидимий гість (Contratiempo)

Головний герой Адріан Дорія, молодий і успішний бізнесмен, виявляє свою коханку мертвою в номері. Всі звинувачення падають на нього, адже крім хлопця і дівчини в кімнаті нікого не було. Адріан не вважає себе винним і звертається до адвоката Вірджинії Гудман, яка вирішує всіма способами докопатися до правди.

На перший погляд сюжет здається простим, але з кожною хвилиною ви будете все більше і більше втягуватися в таємниці героїв і хитросплетіння сюжету. А фінал історії точно залишить післясмак.

Краща пропозиція (La migliore offerta), 2012

Краща пропозиція (La migliore offerta)

Літньому аукціоністові Вергілію Олдману надходить пропозиція від таємничої жінки продати її сімейні коштовності. Вони все ніяк не можуть зустрітися особисто, що дуже дратує головного героя. Але згодом він дізнається, що загадкову незнайомку ніхто не бачив вживу. І тепер Олдман приходить до неї в будинок не тільки заради продажу коштовностей, а й заради того, щоб розгадати таємницю дівчини.

Елегантний детектив, після перегляду якого зашкалюють емоції.

Зникнення Сідні Холла (The Vanishing of Sidney Hall) 2017

Зникнення Сідні Холла (The Vanishing of Sidney Hall)

Головний герой ще на шкільній лаві заявляє про себе, а в майбутньому видає роман, завдяки якому стає номінантом на Пулітцерівську премію. У фільмі ми побачимо 3 етапи життя і дорослішання письменника і дізнаємося, що його підштовхнуло до написання роману і як він за нього розплатився.

Відмінний фільм, в якому клубок інтриг і загадок розплутується тільки ближче до фіналу.

Джерело: Всвіті

Стежте за нами!