Гірники знову протестують на Львівщині і анонсують поїздку до Києва

190
шахтарі

У Червонограді, 11 червня, на Вічевому майдані в Червонограді зібралися гірники ДП “Львіввугілля” для того, щоб озвучити свої вимоги до керівництва України.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) і Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) Михайло Волинець. Пише ASPI 

Як зазначив Волинець у своїй публікації на Facebook, ситуація з фінансуванням шахтарів дійшла до критичної позначки.

“Сьогодні, 11 червня шахтарі ДП «Львіввугілля» зібралися на Вічевій площі у Червонограді із зверненням та вимогами до керівництва держави. Ситуація доходить до критичної межі – робітникам не виплачена заробітна плата за березень, квітень і травень поточного року.

Гірники неодноразово зверталися до власних структур з проханням повернути зароблені кошти, але питання залишилося не вирішеним. Заборгованість із заробітної плати шахтарям склалася через відсутність ринку збуту вугілля та відсутність державної підтримки вугледобувних підприємств. “, -Повідомляє Михайло Волинець про ситуацію, яка змусила гірників вийти на площу в Червонограді.

Волинець також зазначив, що від сьогодні, трудовий колектив ДП “Львіввугілля” відмовляється працювати до тих пір, поки всі їхні вимоги не будуть задоволені.

Як зазначено в повідомленні, серед вимог до української влади шахтарі вимагають ухвалення рішення щодо врегулювання цін на вугілля відповідно до ринку вугілля, негайно виплатити заборгованість по заробітній платі, а також на законодавчому рівні закласти до Державного бюджету на 2019 рік підтримку державним вугільним підприємствам.

“До того ж шахтарі стурбовані подальшою долею свого підприємства і вимагають збереження ДП «Львіввугілля», як цілісної державної форми власності.

Якщо вимоги трудового колективу залишаться не виконаними – 13 червня акція протесту гірників Львівщини відбудеться у Києві”, – повідомив Волинець на своїй сторінці у соцмережі.