Дружина керівника СБУ має російське громадянство

Дружина виконувача обов’язків голови Служби безпеки України Івана Баканова Оксана має російське громадянство.

Про це публічно оголосив сам Баканов, поширивши свою заяву через офіційну сторінку СБУ у Facebook, пише ЗБРУЧ.

Очільник СБУ повідомив, що його дружина є українкою, вона жила і навчалася у школі Кривого Рогу. Втім, поступила у вищий навчальний заклад на території Росії, і під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. “Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією”, – прокоментував Баканов.

Зі слів Івана Баканова, з 1998 року пані Оксана живе і працює в Україні з посвідкою на постійне проживання. Наразі вона перебуває у процесі оформлення українського громадянства.

баканов і дружина

“Оксана не відвідувала територію Російської Федерації з 2013 року”, – запевнив керівник СБУ. “Оксана має стійку проукраїнську позицію”, – додав він.

Іван Баканов стверджує, що перепоною в отриманні українського громадянства була ускладненість процедури і корумпованість системи.

“Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. Ми ніколи не підключали до процесу «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до Президента. Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номера Президента”, – виправдовується очільник СБУ.

 

При цім Іван Баканов запевняє, що спецперевірка у Службі безпеки України не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника голови СБУ та не виявила перешкод для надання йому допуску до державної таємниці.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: