Понеділок, 22 липня

Дівчата стрижуть свої коси заради онкохворих дітей. Україною шириться акція “Hair for Share”

Акцію “Hair for Share” започаткували  для допомоги онкохворим дітям, які внаслідок хіміотерапії втрачають волосся.

 Практично щодня дівчата жертвують своє волосся для перук діткам. 

“Ділитись легко! Коли віддаєш, обов”язково отримуєш ще більше.
Я вирішила віддати свої золоті пасма”, – написала Олеся Гордієнко.

“Для кожної дитини це важке випробування, і вони справжні меленькі супергерої, які стійко витримують фізичний біль. Тілесний біль супроводжується візуальними змінами, внаслідок хіміотерапії дітки втрачають волосся і з’являється психологічний дискомфорт: зміна звичного образу, незручність вийти “на люди” без волосся й виглядати як інопланетянин.

Тому, ми вирішили поділитися своїм волоссям та подарувати його дітям. У нас є майстри, які сплетуть перуки, тому крок за кроком ми зможемо потішити маленьких героїв й зробити процес лікування комфортнішим й легшим… Доєднуйся – ділитися круто!” – розповідають організатори акції.

Всередньому, щоб виготовити одну перуку, потрібно обстригти волосся 3-4 дівчатам. Волосся має бути не менше 35 см та бути доглянутим. Вартість виготовлення перуки коливається від 8 до 15 тис. гривень.  Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія.

Як долучитися до акції:

  • Обстригти своє волосся і пожертвувати його на перуку для онкохворих діток – для цього заповніть форму за посилання, бо ми ретельно записуємо все, що отримуємо: https://goo.gl/y7WWpb . 
  • Допомогти коштами на виготовлення перуки, вартість однієї перуки 4+ тис. грн. 
    ПриватБанк – 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ “Крила надії” – карта фонду). Обов’язково вкажіть призначення платежу: “на перуки” 
  • Стати нашим соціальним агентом: розповісти про акцію у соцмережах з хеш-тегом #HairForShare

Інструкція як обстригати волосся для перуки: 

1. Перед зрізом необхідно помити і гарно висушити волосся;
2. Розділити волосся на максимальну кількість хвостиків і обрізати;
3. Довжина волосся, яка підходить під виготовлення перуки від 35 см;
4. Якщо ви фарбували своє волосся, просимо вас вказати це на аркуші паперу та додати листок до пакунку з волоссям (назва бренду фарби та колір). Якщо фарбували хною, теж вкажіть. Якщо у вас кучеряве волосся, будь ласка, зазначте це на акруші паперу і додайте листок до пакунку.
5. Кожний хвостик загорніть в окремий аркуш паперу, так щоб волосся не заплуталося.
6. Підходять також хвостики, старі шиньйони та перуки “з шафи”, але не старші ніж 5 років, адже ті, які лежать довше мають специфічний запах, який важко витримати.

 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: