п`ятниця, 21 червня

“Боротьба триває!” – онкохворого сина Віктора Павліка помістили в госпіс

Молодшого сина українського співака Віктора Павліка, Павла Павліка, який бореться з онкологічним захворюванням, помістили в госпіс.

Про це на особистій сторінці у Facebook повідомила колишня дружина музиканта Лариса Созаєва. Там, як зазначила мати 21-річного Павла, хлопець продовжує боротися за життя, – пише apostrophe.

“Я вчила сина сприймати зі стійкістю будь-яку звістку, особливо погану, як солдат, який йде на війну, адже він не знає, чи повернеться живим з поля бою. Так саркома виявилася цим полем, – зазначила вона. – Мені довелося стати генералом у спідниці та своєю стійкістю показати синові, що з такою мамою бути слабким я йому не дозволю. У нас вийшов відмінний тандем! Ми в хоспісі. Боротьба триває!” До свого посту Созаєва додала спільне фото з сином.

Віктор Павлік зупинив збір коштів на лікування онкохворого сина

Фоловери Созаєвої висловили Павлу свою підтримку та закликали не втрачати надії. Деякі також подякували колишній дружині артиста за пост та пообіцяли підтримати родину молитвами.

  • Павло Павлік вже більше року бореться з раком кісток. За цей час син артиста пережив складну операцію, пройшов курс променевої та 18 курсів хіміотерапії. Як зізнався пізніше сам Павло, на жаль, лікування не принесло бажаних результатів. Останнім часом він уже не міг пересуватися без інвалідного візка.
  • Вперше про хворобу сина Віктор Павлік повідомив підписникам у мережі восени 2018 року. Тоді ж Павлік попросив про фінансову допомогу для дорогого лікування. Нещодавно музикант випустив зворушливе відео “Почуття – Любов”, в якому зібрав спільні фотографії з сином.
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.