“Їдальня єгипетського готелю. Спасибі дівчино, сеанс ідентифікації закінчено. Де “свої” видно…” – Сергій Притула

Український телеведучий Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook розповів історію, яка трапилася з ним у єгипетському готелі:

“Їдальня єгипетського готелю. Ще не сезон. Зал заповнений відсотків на 30. Віолончелістка, під музичний супровід якої туристи насолоджуються усім ресурсом all-inclusive, закінчує якийсь класичний твір і, після нетривалої паузи, приступає до наступної композиції.

Я перериваю бесіду з дружиною, замовкаю і починаю хаотично згадувати твір, бо ноти ну дууууже знайомі. За мить на моєму обличчі з’являється посмішка. Віолончелістка пальчиками та смичком видобуває з інструменту ноти композиції Олександра Пономарьова “Я люблю тільки тебе”.

Ну, там де про “лебідку кохану”. Обводжу поглядом зал. Десь за третиною зайнятих столиків крутять в різні боки головами такі самі, як я, з посмішкою на устах, чоловіки та жінки.

Зустрічаємось поглядами. Киваємо один одному головами. Посміхаємось. Зустрічаюся поглядом з віолончелісткою, посміхаюсь, показую рукою “лайк”. Спасибі дівчино, сеанс ідентифікації закінчено. Де “свої” видно :))).

P.S. День перед тим скрипалька потішила “Спи собі сама” Скрябіна. Ну і піаністка теж наша :))).”

Джерело: Україна Неймовірна

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.