Я не очікував отримати так багато відгуків від священиків московського патріархату! ПО-ЗИ-ТИВ-НИХ!!! – Сергій Притула

Впродовж останніх кількох днів дописи відомого в Україні та за її межами шоумена Сергія Притули неабияк сколихнули мережу.

Мова йшла про ситуацію, що склалася довкола саме відгуків користувачів до його дописів. Тож Сергій, як завжди, вирішив відреагувати на них … новим дописом 🙂 Який і подаємо нижче.

“Якось так склалося, що я в межах 2-х діб трохи розбурхав ФБ-середовище двома постами. І отримав неймовірну к-сть відгуків – позитивних і негативних. Пройдусь у хронологічному порядку.
Для зйомок промо проекту «Нові лідери» на ICTV продюсери якимось чином «пробили» локацію – парламентську залу.

Ну, знаєте, опинитись у залі засідань депутатів ВР і не постібатись там – це гріх. Відповідно, у паузах між зйомками промо я наклепав і фото і відео.

Зняв рекламний ролик концерту «вар’ятів» у Парижі, потролив одного любителя «торчати» за колонами, зробив фотосесію на трибуні. Отримав 100 відер лайна на свою голову, бо і принизив ВРУ, як інститут, і хтось протестує під стінами ВР і не може туди потрапити, а я потрапив і фігньою займався, і взагалі, я там був не просто так, а тому що продався Пінчуку/Льовочкіну/Хомутиннику.

І це при тому, що у наступному блоці цього посту я буду пояснювати, що я не продався Порошенку))).

Ви, всі ті, хто пише, кому я продався, ви хоч цінник виставте, щоб я був в курсі, скільки моя сім*я недозаробила!

Я просто це вже не вперше проходжу. Це ще з тернопільських часів пішло. Подякував компанії «КреаторБуд» за багаторічну підтримку «Вар’яти-шоу» і сказав, що вони надійні партнери (а реально ця компанія з моменту створення нашого шоу регулярно підставляє плече, завдяки чому у Тернополі квитки на «ВШ» дешевші, ніж, приміром у Рівне, Чернівцях чи Франику) – одразу написали місцеві ЗМІ, що я продався власнику компанії, Ігору Гуді.

Подякував на концерті меру Тернополя, Сергію Надалу, за багаторічну підтримку нашого шоу (а в один прекрасний момент саме Надал зробив усе, щоб ми не переїхали з вечірками з Тернополя у Франик) – написали, що продався Надалу.

Виставив фото з Тарасом Пастухом, з яким я знайомий з кінця 90-их і якому допоміг у придбанні дорогого квадрокоптера для 128-ї бригади, в якій він на той час служив – написали, що продався Пастуху, бо він потім балотувався у нардепи!

Виставив фото, де сиджу в компанії Віталія Цимбалюка, який купив джип і хотів його передати якомусь підрозділу ЗСУ, і з хлопцями з 11 бату «Київська Русь» – написали, що продався Цимбалюку.

Та я замахався продаватись, панове ))))))! 

Так і зараз. Я написав пост про Томос. Про те, як я давно цього чекаю і закликав вірян МП приєднуватись до Помісної Української Церкви, а тим хто зараз править на території архітектурно-історичних пам*яток, бути готовими до того, що Держава попросить звільнити ці пам’ятки і не противитись цьому, а скоритись Закону. Адже смиренність – це християнська чеснота!

І що мені написали?! Правильно! Що я вилизую Порошенку, що я порохобот і за гроші відпрацьовую «темники з Банкової». Ну, ви вже вибачте, але тут трохи перебор! Це не я танцюю під дудку президента. Це оплачуваний з моїх податків чиновник найвищого рівня озвучив мою позицію і робить якісь кроки для її реалізації! Різницю відчуваєте?! Ще раз прошу!

Давайте не писати тупо про мою продажність, а наводити конкретні наслідки моєї продажності тим чи іншим політикам чи чиновникам! Камон, правдоруби і Пінкертони! Розпишіть конкретно, кому я продався і що за це отримав: гроші, нерухомість, просування по кар’єрній драбині. Ну хоч щось!!! Бо, курва, працюю, як дурний, сплю по 4 години на добу, тягну на собі чорт зна скільки різного, а виявляється, хтось мені це все на блюдечку підносить! Слухаю уважно!

А тепер, щодо самого посту про Томос і реакції на нього. Я підозрював, що в коментах буде срач. І так воно сталося. Але найбільше мені сподобалось те, що відбувалося у приватних повідомленнях! Звичайно я отримав багато відгуків від священиків київського патріархату. Але!!!!

Я не очікував отримати так багато відгуків від священиків московського патріархату! ПО-ЗИ-ТИВ-НИХ!!! Отці писали слова підтримки і переконували у тому, що повністю підтримують Томос! Декларували готовність перейти у лоно Української Церкви НЕ МОСКОВСЬКОГО патріархату, як тільки Константинополь визнає автокефалію Києва! І це були листи церковників від найнижчого до найвищого сану!

Коротше, попри декалітри помиїв, які на мою голову виливали деякі служителі МП та десятки їх парафіян, я радий, що зробив цей пост, адже отримав багато підтверджень того, що процес злиття церков відбудеться набагато безболісніше, аніж нас цим лякають московські попи! 

І це тішить! 

В мене поки все. Відпрацювали 3 концерти у Львові, вирушаємо з вар’ятами на Волинь. Тур розпочався тиждень тому. Скоро виставлю повний графік концертів до кінця року. І так само скоро напишу, які потреби є у хлопців на фронті і як ми будемо їх «закривати»!

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.