«Я Ірина, працюю в Італії, в епіцентрі COVID19» – медсестра закликала відмовитись від поїздок в Україну на свята

Я Ірина, мені 39 років, живу в Італії, в провінції Лоді, в самому епіцентрі COVID19. Я медсестра, власними очима бачу на що здатний цей вірус і наскільки він є небезпечним.

В ці дні, коли вирішували чи Ломбардію об’явити закритою зоною, багато людей залишило Мілан і втекло до родичів на південь Італії, наражаючи на небезпеку інших.

Зараз я хочу звернутися до всіх громадян України, які проживають, працюють в Італії та інших країнах Європи де зафіксовані випадки вірусу.

ВІДМІНІТЬ поїздку в Україну зараз і на Пасхальні свята.
Відмініть її навіть якщо у вас немає кашлю і підвищеної температури, якщо ви прекрасно себе почуваєте.

ВІДМІНІТЬ. НЕ ПРИЇЖЖАЙТЕ.

Ми всі можемо бути, і є, потенційними носіями вірусу. Ми ненавмисне можемо передати цей вірус тим, хто нас оточує. І далеко не для всіх він є небезпечним. Навіть для молодого населення він може призвести до серйозних наслідків та навіть смерті.

Немає ніяких законів, наказів, які зможуть заборонити вам приїхати в Україну.

Тому я і звертаюся до вашої ГРОМАДСЬКОЇ СВІДОМОСТІ.

Не будьте байдужими, захистіть ваших близьких, батьків, дітей, онуків, сестер, братів… Цього ворога можна перебороти одим шляхом, не допустити його розповсюдження.

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ. ВІДМІНІТЬ приїзд до України.

Звертаюся і до громадян України, які їздять в Італію автобусами пл роботі, для туристів. ВІДМІНІТЬ ПОЇЗДКУ. Зупинити поширення клрлнавірусу залежить і від кожного з нас
НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ.

Якщо згідні – РЕПОСТ.

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.