Вівторок, 23 квітня

“У нас немає більше часу на експеременти ідіотів і зрадників… Нехай вчаться в бібліотеці, а не на державі” – Володимир Омелян

Колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook  прокоментував заяву про звільнення заступниці Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Лани Зеркаль:

Далі пряма мова Володимира Омеляна:

“З першого дня появи Зеленського на політичній арені я був переконаний, що це російська операція «Буратіно», яка має на меті дестабілізацію і руйнування України. Підтримана окремими українськими олігархами, яким все ще не вистачає «кусочка щастья».

Вчора російські ЗМІ розігнали інформацію, що порядок денний і рішення нормандського саміту вже готові і погоджені усіма, в тому числі радниками Президентів. Тобто, Україну вже продали.

Вчора Denys Bihus опублікували чудове інтерв’ю Lana Zerkal. Вона – переможець, переможець над Москвою в неймовірній битві в міжнародних арбітражах. Їй немає місця в команді Зеленського, бо вектор Зеленського – російський. У нього перемоги не планують, бо планують капітуляцію.

Тому завтра ми повинні бути на Майдані і нагадати владі, що люди гинули і гинуть за Україну, а не колаборантів.

Відсвяткувати перші і останні півроку Зеленського.

У нас немає більше часу на експеременти ідіотів і зрадників.

Нехай вчаться в бібліотеці, а не на державі.

І спершу треба навчитися любити Україну.

21 листопада – особливий день. День Революцій!”

Джерело: ПроЛьвів

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.