Понеділок, 17 червня

Яке обладнання пропонує компанія Dahua?

Dahua – це китайський бренд, який займається виробництвом обладнання для безпеки на об’єктах різного призначення. Свою діяльність компанія розпочала ще у 2001 році і з цього моменту інвестує 10% із чистого доходу в інновації, щоб пропонувати своїм клієнтам лише найкраще. Необхідно відзначити, що продукція виробника користується високим попитом в Америці, Азії, Африці, Європі та країнах Близького Сходу.

Стабільно знаходиться у трійці лідерів із виробництва обладнання для забезпечення безпеки. Разом з офіційним представником Дахуа Україна спробуємо розібратися, яку продукцію пропонує виробник, чим ви можете підвищити безпеку на своєму об’єкті.

Асортимент продукції від компанії Dahua

IP-камери

У широкому асортименті представлені передові цифрові відеоспостереження. Одним із інноваційних рішень продукції бренду є еРоЕ, завдяки чому живлення може передаватися на відстань 800 метрів зі швидкістю до 10 мегабіт за секунду. Є вуличні, внутрішні, інтелектуальні, моторизовані та інші модифікації. Також є гібридні камери спостереження, що підключаються до коаксіального кабелю.

Яке обладнання пропонує компанія Dahua?

Відеореєстратори

Незамінний помічник для побудови систем відеоспостереження забезпечують підключення обладнання в єдину систему і допомагають реалізувати аналітичні функції. Надані відеореєстратори з різною кількістю каналів, тому можна створювати системи відеоспостереження різного розміру.

СКУД

Виробником пропонує широкий вибір продуктів для СКУД – це зчитувачі, контролери, термінали доступу, програмне забезпечення, розумні замки та інше обладнання з можливістю підтримки до 100 000 користувачів. Має широкі можливості для налаштування та керування. Існує можливість ідентифікації за допомогою біометричної інформації. Має максимально просту систему інтеграції.

Відеодомофони

Неможливо уявити асортимент такого гіганта без відеодомофонів, до якого входять дротові та бездротові моделі. В асортименті виробника є різні панелі викликів, монітори та цілий комплекс аксесуарів, що забезпечуватиме надійність та ефективність. Має стандартний SIP протокол, завдяки чому інтеграція з іншими системами буде максимально комфортною.

Яке обладнання пропонує компанія Dahua?

Охоронна сигналізація

Китайський бренд надає дротові та бездротові сигналізації, які зможуть задовольнити запити клієнтів за різних сценаріїв. Винятково комплексні рішення, до яких входять панелі, концентратори, датчики руху, датчики диму, датчики вікна та двері, дистанційні брелоки, сирени, бездротові ретранслятори та багато іншого.

Очевидно, що виробник Dahua подбав про те, щоб кожен клієнт зміг вибрати і купити охоронне обладнання індивідуально для особистих цілей.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.