Понеділок, 17 червня

Як правильно вибрати холодильник: поради експерта

Уявити приватний будинок, квартиру чи офіс без побутового холодильника дуже складно.  Але й без комерційних холодильників не може повноцінно працювати кафе, лікеро-горілчаний та продуктовий магазин, супермаркет або кіоск з напоями, адже існує безліч товарів та предметів, котрі повинні зберігатись охолодженими.

Холодильники – доволі складна побутова техніка, тому й вибирати її доводиться за багатьма критеріями. Безумовно, одним із головних критеріїв для споживача є ціни холодильників. Головний, але не першочерговий, тому що відштовхуватись потрібно перш за все, від типу, конструкції, призначення, місця встановлення та характеристик побутової техніки.

Тип холодильника

Холодильники бувають 1,2,3 – камерні. Двокамерні моделі відрізняються розташуванням морозилки: 

  1. Верхнє – випускаються моделі універсальної глибини та ширини: 600 мм х 600 мм. Висота двокамерних холодильників варіюється від 1,5 м до 2,5 метра. Морозилка – невелика, холодильна камера – містка.  
  2. Нижнє – схожі розміри з попереднім рішенням, але з більшою морозильною камерою, яка має висувні ящики. Свіжі продукти в такому холодильнику знаходяться на рівні очей.
  3. French Door (французькі двері) – холодильник з верхнім розміщенням холодильного відсіку, дверці якого мають двостулкову конструкцію. Морозильна камера оснащена вже звичайними дверцятами. 
  4. Side-by-Side – холодильники, які успішно використовуються на професійній кухні, тому що відрізняються великим корисним простором. Випускаються такі холодильники висотою до 2,5 м, глибиною – до 90 см. Дверцята – розсувного типу.

Трикамерні холодильники можуть мати різноманітне компонування, характерною рисою є – великий обсяг зони свіжих продуктів (риби, морепродуктів, м’яса). 

Окремо варто відмітити спеціальні холодильні шафи для зберігання вина, котрі відрізняються кількістю полиць.

Інші критерії вибору

Після того, як визначились з типом і конструкцією пристрою, потрібно звернути увагу на:

  • Торгову марку: холодильники SAMSUNG, GORENJE, BEKO, SNAIGE, WHIRLPOO можуть мати однакові характеристики, але ціною можуть суттєво відрізнятись через ім’я бренду.
  • Тип управління: розрізняють електромеханічні та електронні моделі. Останні дають можливість більш точно задати температуру.
  • Місткість: від корисного обсягу холодильника залежить, скільки продуктів в ньому можна помістити. Для родини на 3-4 людини потрібно вибирати моделі від 200 до 500 літрів, в офіс або на дачу підійде модель на 100 літрів. А холодильники з французькими дверима можуть вміщувати до 600 літрів. 
  • Система розморожування: звичайна крапельна (потребує розморожування холодильника раз 5-6 місяців), No-Frost (не потребує періодичного розморожування).

На сайті магазину Фокстрот ви знайдете холодильник під будь-які потреби. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.