Понеділок, 17 червня

Як правильно підібрати змішувач для ванни

Хороший змішувач – пріоритет для багатьох людей, які міняють сантехніку у ванній кімнаті. У такій ситуації є розуміння того, що змішувач має бути практичним, надійним та витривалим до зношування, з огляду на те, що він регулярно експлуатуватиметься. Пропонуємо вашій увазі кілька актуальних порад щодо того, як підібрати хороший змішувач для ванни. Вони допоможуть в тому, аби здійснити вдалий вибір.

На які фактори звернути увагу

Коли ви обираєте змішувач, варто дивитися на:

  • матеріал, з якого він виготовлений;
  • дизайн, аби зовнішній вигляд змішувача пасував до інтер’єру ванної кімнати;
  • особливості конструкції та типи кріплення.

Ну і, звісно, фактор вартості теж є значимим, оскільки саме він визначає доступність чи недоступність придбання для конкретного споживача.

Види змішувачів

Якщо казати про різновиди змішувачів, то вони бувають наступними:

  • Одноважільні. Цей механізм є дуже простим. Коли його рухати убік, можна відрегулювати температуру води, а коли догори та донизу – то її напір.
  • Двовентильні. Це класичний варіант, який багато з нас знають ще з дитинства. Попри те, що чимало людей вважають такі змішувачі старомодними чи неактуальними, подібний підхід є дещо невірним. На сьогодні виробники сантехніки пропонують багато моделей 2-вентильних змішувачів у дуже сучасному дизайні.
  • Термостатичні. Вони є дуже зручними пристроями, здатними зберігати саме ту температуру води, яка була задана перед гігієнічними процедурами. Регулювання роботи механізму відбувається за рахунок спеціальних циліндричних важелів. Можна знайти навіть такі моделі змішувачів, котрі блокують надмірно гарячу воду, аби в користувача не було опіків. Це значно підвищує комфорт при користуванні.
  • Безконтактні. Їх зазвичай встановлюють у різноманітних закладах обслуговування та харчування, де є високі вимоги щодо дотримання гігієнічних норм. Ці пристрої є дуже сучасними та зручними в експлуатації, однак їхнім відносним мінусом можна вважати вартість. Проте, якщо врахувати якість, то стає зрозуміло, що така ціна – інвестиція у хорошу сантехніку, яка довго слугуватиме.

Отож, підбиваючи підсумок: при приборі змішувача слід врахувати як його дизайн, так і особливості конструкції. Саме від цього залежить подальша зручність користування. А ще велике значення має надійний виробник, який відповідає за якість виготовлюваної сантехніки. Вдалого вибору змішувача – і хай ця інформація слугує вам!   

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.