Вівторок, 27 лютого

Як навчитися співати і чому краще найняти репетитора

Для багатьох вміння співати є заповітною мрією, і вони готові докладати зусиль, щоб її здійснити. Буквально – починають вчитися співу самостійно. Це спосіб простий і доступний, а при правильному підході ще і може забезпечити хороший результат. Головне, поставити мету – навчитися співати правильно. Однак при самостійному навчанні можуть виникнути деякі складності:

  • відсутність контролю професіонала над виконанням практик і вправ. При неправильному підході можна отримати гіпертонус або травму голосових зв’язок;

  • відсутність єдиної дієвої системи. Знайти можна різні підходи, розраховані на людей з різним рівнем підготовки, діапазоном голосу. Навчання за невідповідною методикою не принесе результату;

  • відсутність можливості проконсультуватися щодо вибору вправ, правильності їх виконання.

Крім того, не маючи досвіду, складно зорієнтуватися при підборі методики навчання, а їх існує чимало.

Основні способи самостійного навчання

Щоб почати співати, потрібно розвинути інші навички та тренувати інші системи організму. Зокрема, важливо поставити правильне дихання. Для того, щоб воно не заважало співу, потрібно навчитися дихати животом (такий спосіб не заважає тональності співу, не збиває з ритму).

Ще важливо розвивати слух. Навик співу багато в чому залежить від уміння чути (навколишні звуки або себе). Після того, як натреновані слух і дихання, вже можна починати вчитися співати. Способів декілька: слухати звуки музичних інструментів (або навіть грати, якщо є навички) і намагатися повторювати голосом, розвиток артикуляції, прослуховування музики та ін.

Однак на тлі доступності, самостійне навчання супроводжується деякими труднощами. Перша – це відсутність впевненості в результаті. Складно аналізувати власний спів. Також при самостійному навчанні непросто розібратися в тонкощах правильного виконання вправ, бо якщо робити їх невірно, то ніякого толку не буде.

Насправді нюансів і тонкощів набагато більше. Однак в будь-якому випадку, навчитися володіти голосом і добре співати, найпростіше під керівництвом фахівця.

Особливості навчання з репетитором

Робота з педагогом – це вірний спосіб навчитися співати, притому доступний всім бажаючим. Знайти на Букі репетитора можна з будь-якого міста України. Багато фахівців ведуть заняття онлайн, застосовуючи сучасні методики, які дозволяють навіть дистанційно вести уроки на якісному рівні.

При роботі з учнем, репетитор в першу чергу оцінює вміння і навички. Виходячи з цього, підбирається ефективна програма навчання, яка включає в себе різні вправи і тренування. Зокрема, педагог вчить правильно володіти диханням і передавати за допомогою голосу звуки різного діапазону.

Однак важливо знайти хорошого викладача, який зможе забезпечити індивідуальний підхід і гарантований результат. Підібрати репетитора можна на сервісі Buki, де зареєстровані фахівці з усієї України. Притому, не обов’язково шукати офлайн уроки вокалу у Львові. Займатися співом можна і онлайн. Розповімо нижче про особливості такого методу.

Навчання вокалу онлайн: як проходять уроки

При дистанційній співпраці з репетитором по вокалу з сервісу Buki, заняття проводяться за допомогою зв’язку через спеціальні сервіси. Наприклад, курси онлайн можуть проходити по скайпу або в зумі, в залежності від уподобань.

За ефективністю дистанційні заняття не поступаються офлайн урокам. Репетитори застосовують в роботі різні унікальні програми, які дозволяють учневі в короткий період часу оволодіти новим корисним умінням і навчитися співати. В процесі роботи педагог уважно стежить за виконавцем і вносить корективи в процес навчання. Однак, щоб отримати хороший результат, важливо докладати зусилля і самовіддано займатися улюбленою справою. Під керівництвом класного репетитора навчитися співати зможе кожен.

* Рекламна публікація

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.