п`ятниця, 14 червня

ВЕНКОН — прості рішення для складних завдань

ВЕНКОН — не просто комерційний майданчик. Це і інтернет-магазин, і сервіс з проєктування та монтажу техніки повного циклу. Експерти компанії щоденно дбають, щоб клієнти отримували найкращі результати від своїх звернень. Для цього команда:

  1. Допомагає у виборі обладнання, яке відповідає всім вимогам замовника.
  2. Створює персональні проєкти для осель, офісів та будь-яких інших приміщень.
  3. Постачає оригінальну техніку, на яку діє довготривала гарантія.
  4. Встановлює обладнання та налагоджує роботу систем.
  5. Надає інформаційну підтримку та послуги з подальшого обслуговування.

Клієнти отримують дійсно зручний сервіс «під ключ», всі етапи якого беруть на себе фахівці. Залишається оформити заявку на сайті та розказати експертам свої побажання та вимоги щодо проєкту.

Від бойлерів та вентиляції до систем очищення води

Лише погляньте на асортимент обладнання, представлений на сторінках інтернет-магазину ВЕНКОН. Майданчик інженерних рішень пропонує замовити бойлери, кондиціонери, газові котли, витяжні вентилятори. В наявності також є обігрівачі, джерела безперебійного живлення, рушникосушки. 

Завдяки різноманітності обладнання та майстерності проєктувальників, клієнтам доступні інженерні рішення будь-якої складності. Монтажі компанії застраховані на 1 млн гривень. Тому у замовників немає жодного приводу хвилюватись за результат.

Компанія також пропонує своїм клієнтам великий вибір якісної побутової техніки: від мікрохвильових печей до пральних машин. З ВЕНКОН оснащення оселі чи офісу якісними пристроями ніколи не буде проблемою.

Ще один напрямок роботи компанії — фільтри для води. На сайті представлені найкращі рішення світового ринку, які багаторазово продемонстрували свою ефективність в дії. Тому будь-які хвилювання за якість води залишаться у минулому.

Особливість роботи майданчика та команди фахівців полягає в тому, що взаємодія з клієнтами на етапі підбору та замовлення обладнання може проходити як очно, так і дистанційно. Якщо замовник бажає особисто обговорити всі деталі або поглянути на зразки техніки, він завжди може відвідати магазин у Львові за адресою вул. Порохова, 20 Б.

Насолоджуйтесь найкращими інженерними рішеннями під ключ, звертаючись до команди, яка здатна втілити в життя задуми будь-якої складності. ВЕНОКОН — компанія, що незмінно отримує високі оцінки та позитивні відгуки. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.