Соляні лампи: користь і спосіб застосування

Оригінальними та корисними прикрасами для оселі можуть стати особливі світильники. Такі лампи оснащують абажуром із цілісного уламка солі, яку добувають виключно в Карпатах та Гімалаях. Основними функціями пристрою є іонізація повітря та випромінювання м’якого світла, що позитивно впливає на нервову систему. Дізнайтесь, як працює сольова лампа та якими корисними властивостями вона наділена.

Соляні лампи: користь і спосіб застосування

Принцип роботи приладу

У середині пристрою вмонтована лампа, яка після включення нагріває сіль. Під час цього процесу виробляються негативно заряджені іони. Саме вони сприяють очищенню повітря, допомагають позбутися неприємних запахів, які виникають у місцях значного скупчення бактерій. Крім того, щодня багаточисленна електрична побутова техніка наповнює атмосферу позитивно зарядженими частинками, які погіршують самопочуття людини, викликають головні болі, порушення сну, алергію та інші розлади нервової системи. Попередити такі неприємні наслідки вдається при висаджування кімнатних рослин або використанні сольової лампи, яка ефективно затримує шкідливе випромінювання побутової техніки.

Корисні властивості

Такий прилад має ще багато інших корисних властивостей:

  1. Його можна використовувати в якості нічного світильника. Для дитячих кімнат можна придбати вироби у вигляді тварин або казкових героїв.

  2. Світло від лампи, завдяки проходженню через шар солі, набуває м’якого відтінку. Створюється атмосфера, сприятлива для розслаблення та цілковитого заспокоєння, тому такими приладами часто прикрашають саме спальні кімнати.

  3. Систематичне використання сольової лампи підвищує імунітет, досягається ефект, ідентичний відвідуванню популярних соляних кімнат у шахтах.

  4. В умовах розповсюдження інфекцій використання лампи дозволяє попередити ризик зараження. Прилад знищує бактерії та грибки. Нейтралізує неприємні запахи, що виникають у результаті життєдіяльності шкідливих мікроорганізмів.

  5. Нормалізується рівень вологості у кімнаті.

  6. Використання лампи є одним із профілактичних заходів при цукровому діабеті, гаймориті, дерматиті, астмі, захворюваннях ендокринної системи, застуді.

Негативний вплив на стан здоров’я людини сольова лампа може спричиняти у разі індивідуальної непереносимості мінералу.

Рекомендації по застосуванню

Корисний прилад працюватиме якомога довше у разі дотримання наступних рекомендацій:

  1. Сіль вбирає вологу, тому для встановлення лампи вибирайте місця, у яких відсутні джерела підвищення вологості.

  2. Якщо абажур встиг втягнути воду, виникає ризик, що він потече. Вимкніть прилад та перемістить його на добу в сухе приміщення.

  3. На поверхні сольової фігури накопичується пил. Періодично протирайте абажур сухою ганчіркою.

  4. Дотримуйтесь вимог виробника щодо використання ламп. Заміна їх на енергозберігаючі аналоги призводить до зниження віддачі тепла, яке необхідне для процесу іонізації.

Така оригінальна та доступна за вартістю деталь інтер’єру позитивно впливає на фізичне, емоційне і психологічне здоров’я усіх домочадців, тому користується великим попитом.

* Розміщено на правах реклами

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.