SEO для англомовного сайту: ключові кроки до високих позицій у пошукових системах

Якщо ви хочете вивести свій бізнес на світовий ринок з широким попитом на товари та послуги, подумайте про створення англомовного сайту. Це дозволить значно збільшити органічний трафік на сайт, грошовий обіг і прибуток компанії. Однак для того, щоб англомовний сайт залучав клієнтів, необхідно цілеспрямовано займатися його SEO-оптимізацією. 

Етапи оптимізації сайту англійською мовою

Для просування сайту англійською мовою в пошуковій видачі виконують такі дії:

  • Внутрішня оптимізація: аналіз сайту й усунення технічних помилок, формування семантичного ядра й правильної структури сайту, створення контенту з ключовими словами й метатегами та інше.
  • Поліпшення юзабіліті сайту та контенту: впровадження чату й функціоналу зворотного дзвінка за 1 клік, удосконалення форми замовлення й кошика, меню та інших елементів сайту, додавання грамотного опису переваг компанії та всієї ключової інформації, що необхідна користувачеві.
  • Зовнішня оптимізація: розміщення унікальних англомовних текстів з посиланнями на сайт, що просувається, на тематичних ресурсах, публікація рекомендацій на форумах, в соцмережах та на інших релевантних майданчиках.
  • Продовження роботи над сайтом: розміщення нових карток товару й статей у блог, аналіз поведінкових показників і постійне покращення функціонала сайту на основі отриманих даних.

Попри те, що SEO-просування англомовних сайтів майже не відрізняється від розкручування сайтів рідною мовою, воно вимагає високого рівня професіоналізму від кожного фахівця, що працює над проєктом, а також відмінного знання мови й специфіки зарубіжного ринку.

Диджитал-агентство Ланет CLICK пропонує послуги з просування молодого сайту англійською мовою. Досвідчені SEO-фахівці й професійні копірайтери Ланет CLICK з чудовим знанням англійської створять для вашого сайту грамотний контент з урахуванням особливостей мови, забезпечать стабільне щомісячне зростання маси посилань, а також попрацюють над юзабіліті. 

Окрім SEO, Ланет CLICK пропонує інші маркетингові послуги:

  • SMM-просування;
  • таргетовану рекламу;
  • контекстну рекламу;
  • email-маркетинг;
  • PR-послуги та інше.

Агентство гарантує прозору співпрацю, відкритість у комунікації й розумний розподіл бюджету. Замовляйте окремі послуги або комплексну розкрутку свого бізнесу в інтернеті в диджитал-агентстві Ланет CLICK! 

З питань вартості послуг звертайтеся:

+38 (044) 225-19-00

[email protected]

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.