Понеділок, 17 червня

Портативна зарядна станція – все що потрібно знати

У сучасних реаліях без корисних гаджетів нікуди. Але жоден пристрій не може обійтися без живлення, тому варто піклуватися про наявність джерела для поповнення енергії навіть за частих вимкнень світла. Саме таким девайсом є портативна зарядна станція, яку Ви можете придбати у магазині Техно Їжак.

Портативна зарядна станція – що це?

Якщо говорити коротко та зрозумілою мовою, то портативна зарядна станція теж саме, що й звичний багатьом павербанк. Але деяка різниця між цими двома пристроями є:

  1. Розміри – габарити павербанку можна зрівняти із запальничкою, а от станція для зарядки трохи більша;
  2. Кількість портів та їх різновиди – портативна станція має мінімум два порти для USB-кабелю, звичайну розетку та додаткові порти для зарядки різних гаджетів одночасно;
  3. Потужність – павербанки не можуть похвастатись великою ємністю акумулятора, чого не скажеш про станції. Потужність таких станцій може бути різною, а завдяки достатній ємності акумулятора Ви зможете користуватися нею кілька днів без підзарядки.

Коротко про переваги пристрою

Портативний зарядний пристрій з великою ємністю має кілька очевидних переваг:

  • компактні розміри, що робить їх зручними для транспортування та не займуть багато місця;
  • зручність користування – це не лише завдяки невеликим габаритам, а ще й тому, що на пристрої є кілька портів для зарядки гаджетів;
  • екологічність – таку батарею можна заряджати від автомобільного акумулятора, сонячних панелей або електромережі. Під час роботи або накопичення енергії зарядна станція не шкодить оточуючому середовищу та людям;
  • безпека користування – пристрій має захист від температури, коливань напруги чи току. Слід зауважити, що корпус станції міцний, тому повністю безпечний.

Кому варто купити портативну зарядну станцію?

Придбання портативної та досить потужної зарядної станції – це діло корисне. Особливо корисним такий девайс буде за містом (на дачі у віддаленому селі або у таборі відпочинку).

Не обійтися без такого приладу військовим та будівельникам, науковим дослідникам та мандрівникам. А сьогодні перебої з електроенергією зробили такі станції конче потрібними для будь-кого з нас незалежно від віку, статі, місця проживання та професії.

Критерії правильного вибору

Роблячи вибір портативної зарядної станції, радимо звернути увагу на деякі важливі моменти. По-перше, порахуйте кількість гаджетів, які Ви плануєте заряджати. Є моделі станцій, що можуть одночасно заряджати до семи гаджетів.

По-друге, зверніть увагу на технічні показники приладу. Є досить різноманітні моделі, потужність яких від 210 до 600 Вт. Також варто дізнатись про час, за який пристрій заряджається.

Радимо уважно ознайомитись з характеристиками приладу. Дуже зручними є прилади з екраном, на якому користувач може відстежувати різні актуальні дані щодо роботи станції (наприклад, кількість гаджетів на зарядці тощо).

Якщо Ви твердо вирішили придбати портативну зарядну станцію, то головне обрати перевіреного продавця. Саме таким є інтернет-магазин Техно Їжак, на сторінках якого Ви можете знайти багато корисних гаджетів для себе, для дому чи в подарунок по гарним цінам.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.