Перевірка суб’єктів господарської діяльності: будьте завжди напоготові

Перевірка контрагента перед підписанням договору – ключовий аспект, яким не можна нехтувати. Помилки в цьому питанні неприпустимі. Неправильний вибір партнера призводить до збитків і до проблем з податковими органами.

Щоб подібні ситуації не траплялися, в обов’язковому порядку виконується всебічна перевірка. Перевірити фінансову звітність компаній зараз можна в пару кліків. Для цього створено сайт VKURSI.PRO – унікальна платформа, на якій зібрана інформація про компанії та організації.

У чому полягає перевірка суб’єктів господарської діяльності?

Щоб бізнес розвивався і приносив прибуток, потрібно обирати надійних партнерів. Якщо компанія не платить податки або є одноденкою, краще обійти її стороною. Грамотний підхід до вибору партнера – запорука успіху в майбутньому. Краще ретельно все перевірити, ніж потім шкодувати про свою помилку. При своєчасному оцінюванні ризиків можна уникнути серйозних проблем та захистити власний бізнес.

Перевірка суб’єктів господарської діяльності полягає в ознайомленні з основною інформацією про компанію:

  • вид діяльності;
  • дата реєстрації та місцезнаходження компанії;
  • нематеріальні активи;
  • дохід від реалізації продукції;
  • довгострокові фінансові інвестиції.

На підставі отриманої інформації можна робити висновки про благонадійність майбутнього партнера по бізнесу. Сюди відноситься загроза банкрутства, судові рішення, відносини платника податків з податковими органами. При підписанні договору такі моменти найбільш актуальні. Тому їм потрібно приділяти пильну увагу.

VKURSI.PRO – перевірка контрагентів в онлайн-режимі

Отримання даних про діяльність компанії – максимально просте завдання, що вирішується в пару кліків. Потрібен тільки доступ в інтернет і пароль до системи VKURSI.PRO. Для виконання перевірки в спеціальне поле слід ввести назву організації або ЄДРПОУ. На наступному етапі необхідно перейти в розділ «Фінанси» та ознайомитися з ключовими фінансовими показниками. Інформація надається в зручному вигляді: графік або таблиця. Все просто та доступно.

Перевірка суб’єктів господарської діяльності – гарантія вибору надійного контрагента і мінімізація ризиків. За допомогою функціональної системи Ви точно будете впевнені в партнері. Це важливий момент у розвитку бізнесу, від якого залежить прибуток і обсяги продажів.

* Рекламна публікація

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.