Понеділок, 24 червня

Настінні годинники – як обрати та де купити

Серед багатьох аксесуарів інтер’єру велику користь має годинник, той що вішають на стіну. Така річ може стати не лише прикрасою кімнати, але й гарним подарунком. А як підібрати підходящі годинники настінні, ми розкажемо саме зараз.

Головні особливості вибору

Оригінальний настінний годинник — це декор, який може не тільки приваблювати погляди, але й доповнювати загальну естетику. Щоб зробити вибір правильно, слід врахувати декілька простих порад:

  • тип приміщення (кухня, робочий кабінет, спальня тощо). Призначення кімнати підкаже, в якому дизайні краще обрати годинник. Наприклад, для вітальні або залу варто обрати годинник більшого розміру, але лаконічного дизайну, щоб не перенапружувати інтер’єр;
  • знову про кімнату, а саме стиль її оформлення — це підкаже, у якому стилі має бути годинник. Коли у Вас приміщення оформлене у минімалістичному стилі, то класичний настінний годинник або модель зі складним декором навряд чи підійде;
  • вид самого годиннику, тому що є кварцові (більш надійні), на батарейках (найпопулярніші) або механічні (представляють середній клас).

Як правильно розмістити годинник на стіні?

Настінні годинники

Шанувальники порад фен-шую з особливою пересторогою ставляться до питання розміщення звичного, так здається на перший погляд, предмету інтер’єру, як годинник. Ці люди вважають, що розміщення годиннику має відбуватися за певним правилом.

Фен-шуй радить вішати годинник приблизно на рівні очей людини, яка знаходиться у стоячому положенні. Таке пояснюється тим, що у користувача виникає відчуття повного контролю над ситуацією та життям взагалі. Але ми можемо це пояснити простіше — якщо годинник розміщується на рівні очей, то у власника не буде виникати потреби підіймати голову або дуже напружувати зір.

Ще рекомендовано не розміщати годинники у вхідній зоні, бо це може призводити до відчуття, що Вам не вистачає часу. А у кабінетах та офісах не радять вішати годинники на східній стіні та на видному місці — це погано повпливає на клієнтів та зменшить прибуток.

Настінні годинники

Досить цікаве повір’я — не варто обирати для дому великі годинники, бо тоді Вам завжди буде часу обмаль. Не так давно з’явилася можна тенденція на великі годинники у залі — це не суперечить фен-шую. А що до спальні, то взагалі не бажано або лише один невеликий годинник, щоб не гаяти даремно час.

А щоб придбання настінного годинника принесло Вам максимальну вигоду та задоволення, слід замовляти на secunda.com.ua. На цьому сайті Вас чекає широкий асортимент годинників для дому або офісу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.