Освоюй IT-рекрутинг: долучайся до онлайн-курсів і будуй кар’єру мрії

ІТ-рекрутинг — по суті, той самий пошук та підбір персоналу. Проте він стосується лише сфери Іt, вважаючись вузьконаправленим. Загалом базові процеси у них є однаковими, а відмінність полягає у методах пошуку та комунікацій. Оволодіти цією професією допоможуть курс it рекрутер, адже досвідчені спеціалісти завжди затребувані на ринку. найчастіше саме Вони вибирають собі роботодавця та досить рідко розміщують свої резюме у відкритому доступі. Потреби у таких спеціалістів виникли на фоні розвитку великого попиту на it персонал. Тому рекрутер курси фактично гарантують отримання у подальшому гарної та вигідної вакансії.

Якими навичками має володіти професійний ІТ-рекрутер?

Отримати цю професію може фактично кожен. Акцент робиться на вмінні спілкуватися з іншими людьми, мати бажання постійно розвиватися. Перебування в трендах ІТ — ще одна обов’язкова умова для ефективного навчання та роботи.

Щоб бути успішним у цій галузі, потрібно мати такі навички:

  • емоційний інтелект, емпатія, уміння ставити правильні питання;
  • володіти професійним сленгом — особливо це стосується комунікацій в ІТ-сфері;
  • певний рівень знань з технічної частини питання — у такому випадку ефективність пошуку значно покращується.

Це найважливіші риси характеру та особистості, які мають бути притаманними досвідченим фахівцям.

Чому варто вибрати рекрутинг курси – основні переваги роботи

Відразу потрібно відзначити досить великі заробітки, які суттєво відрізняються від спеціалістів у звичайних компаніях. До інших переваг відносять наступне:

  • затребуваність — тенденція зберігається надовго, оскільки зростання ІТ-сектору відбувається на постійній основі;
  • можливість отримати вакансію з невеликим досвідом, закінчивши курси по рекрутингу — багато компаній пропонують стажування та вигідні стартові позиції, які дають можливість набути потрібного досвіду;
  • небагато прямих комунікацій — персонал ІТ-сектору зазвичай не спілкується «вживу» та по телефону, надаючи перевагу переписці.

Досить багато компаній ІТ-сектору пропонують своїм працівникам цікаві бонуси у вигляді спортивного залу, безкоштовних обідів, корпоративів тощо. Ще одним важливим моментом є можливість працювати у зручному для себе графіку.

Які є напрямки роботи ІТ-рекрутера?

Вибираючи курс по рекрутингу, можна розраховувати на працевлаштування в різних сферах діяльності. В залежності від задач, які ставить перед спеціалістом компанія, можна виділити декілька напрямків, у яких працює ІТ-рекрутер:

  • Сорсер — він займається пошуком кандидатів, контактує з ними на першому етапі. У його випадку важливе вміння проводити аналітику, автоматизувати та оптимізувати процеси.
  • Продуктовий it-рекрутер. Сфера його діяльності стосується технічних та не технічних позицій. Окрім розробників, до його компетенції входить також пошук Digital дизайнерів, маркетологів, аналітиків та інших спеціалістів.
  • Технічний it-рекрутер. зазвичай вони зайняті в аутсорс компаніях, де до їхньої сфери відносяться технічні позиції різних рівнів. Їхнім обов’язком є пошук розробників, тестувальників, девопсів тощо. Цей спеціаліст має добре розбиратися в технічних питаннях, розуміти з якою технологією працює кандидат, наскільки правильно він вміє її задіювати в інтересах компанії.

Як окрему категорію можна виділити рекрутерів в GameDev. Цей напрям дещо відрізняється від перерахованих вище саме методами пошуку та залучення кандидатів. До їх компетенції входять обрахування ярмарок та конференцій на тематику геймдева. Також вони займаються пошуком майданчиків, де розміщуються такі вакансії.

Загалом курси рекрутерів забезпечують можливість визначити цікавий для себе напрям з потенціалом для майбутнього розвитку, знайти свій стиль роботи. 

Як записатися на курси 

Для подачі заявки на навчання просто заповніть форму на сайті школи. Програма передбачає курс з 14 модулів, які включають в себе теоретичну частину, оволодіння практичними навичками та домашні завдання. Вибираючи рекрутер курси, студенти можуть розраховувати на вільний доступ до навчальних матеріалів протягом навчання. Постійна підтримка дає можливість отримати консультацію від викладачів курсу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.