Вівторок, 27 лютого

Гіпсокартон: універсальне рішення для новобудов і ремонтів

Щоб швидко і за помірну ціну реалізовувати проекти з будівництва і реконструкції, створений гіпсокартон. Він має різні конфігурації, залежно від виконуваних ними завдань, і сьогодні використовується мільйонами людей по всьому світові.

Застосування гіпсокартону

Створені для широкого спектру будівельно-ремонтних і оздоблювальних робіт, плити з гіпсокартону мають гладку поверхню, яка ідеально підходить під такі варіанти застосування:

  • Створення нових стін і перегородок;
  • Реконструкція старих стін, у тому числі, маскування дефектів їх поверхонь;
  • Під фарбування, наклеювання шпалер, укладання стінової плитки чи інші варіанти декорування.

Гіпсокартон — це швидка, безпечна і недорога альтернатива іншим матеріалам створення, реновації і реконструкції стін. З його допомогою можна отримувати без проблем гарні пласкі і фігурні поверхні, які швидко обробляти до отримання фінального виду.
За допомогою гіпсокартону можна переформатувати внутрішній простір будівель, споруд, офісів і домівок, як на постійній, так і на тимчасовій основах.

Види гіпсокартону

Гіпсокартон має декілька видів:

  • Звичайний, який підходить для сухих жилих чи робочих приміщень, і широко використовується у більшості варіантів ремонту і будівництва;
  • Водостійкий, який використовується у ванних кімнатах, санвузлах і приміщеннях підвищеної вологості. Його можна використовувати як самостійний матеріал, що створює несучу поверхню під фарбу чи інше водостійке покриття, так і у якості основи для укладання плитки. Такий тип матеріалу впевнено бореться з вологою, цвіллю, пліснявою, не розбухає при попаданні води на його поверхню, навіть якщо вона не захищена іншим покриттям.
  • Вогнестійкий і жаростійкий гіпсокартон використовується там, де потрібно облицювати теплові агрегаті, печі, труби і їх деталі. Також він використовується у приміщеннях, які мають високий ступінь пожежонебезпеки. Може використовуватися як у промисловості, так і у побуті. Цей матеріал знаходить своє використання там, де інші облицювальні матеріали не відповідають критеріям вогнетривкості.
  • Гнучкий (арочний) гіпсокартон — для створення фігурних поверхонь, найчастіше — для арок у проходах між кімнатами. Завдяки його пластичності більше нема потреби розрізати на окремі маленькі секції звичайний гіпсокартон, як робили раніше.

Гіпсокартон — це сучасне і універсальне рішення, щоб отримувати безліч варіантів дизайну приміщень. З ним легко працювати, а вибрати оптимальний матеріал для конкретного завдання сьогодні не є проблемою.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.