3 причини, чому вам потрібен Apple iPhone 14

Вихід iPhone 12 mini обіцяв викликати фурор серед шанувальників бренду, але реальність не виправдала очікувань. Смартфон виявився непоганим за продуктивністю і за якістю дисплея та камер. Але маленький розмір став великим мінусом, що призвів до зменшення часу роботи акумулятора. З цієї причини продажі iPhone 12 mini виявилися набагато нижчими від запланованих. 

Друга спроба в 13 лінійці також не увінчалася успіхом. Але в серії Apple iPhone 14 пішли іншим шляхом, запровадивши модель Plus. Вона обіцяє стати однією з найпопулярніших, і на це є три важливі передумови.

Розмір екрана

Сучасний смартфон має бути максимально зручним, з великим екраном, щоб його було зручно тримати в руці. Тривалий час апарати з великим дисплеєм були тільки у Pro-версій, що було явним мінусом. Адже далеко не кожному користувачеві необхідні всі можливості таких смартфонів, що коштують відчутно дорожче.

Саме 14-а лінійка виправила цей недолік: тут стандартна модель представлена в модифікації з великим екраном. 14 Plus не відрізнятиметься від iPhone 14, але розмір дисплея збільшиться до 6.7 дюймів. Це те, що потрібно багатьом користувачам: комфортний у роботі великий гаджет, без зайвих наворотів, що підвищують ціну на смартфон.

Ціна

Розмір діагоналі – фактор важливий, але далеко не єдиний. При виборі конкретного товару люди насамперед орієнтуються на ціну. Фанати Apple – не виняток, хоча від самого початку вони готові до великих витрат, доплачуючи, зокрема, за престиж. 

Але економія важлива і тут. Тому модель 14 Plus коштуватиме помітно менше за Pro-версію. Але ціна нижча за рахунок позбавлення телефону цілої низки фішок:

  • процесора A16;
  • 48-мегапіксельної камери;
  • підвищеної до 120 Гц частоти оновлення дисплея.

Зменшенню вартості сприяє і старий формат вирізу на екрані під Face ID. Версія Plus дорожча за базову, але ненабагато, а ось різниця в ціні з Pro досить велика. 

Apple iPhone 14

Час роботи

Якщо розмір телефону більший, то й батарея, що забезпечує його роботу, повинна мати більший об’єм. Збільшенню часу автономної роботи версії 14 Plus сприяє зниження частоти оновлення до 60 Гц, а також використання енергоефективного процесора.

Якщо врахувати, що останні версії iOS ефективно справляються з фоновими процесами, що витрачають ресурси системи і збільшують навантаження на батарею, то можна бути впевненим, що смартфон не доведеться заряджати двічі на день.

Резюме 

Зрозуміло, переваги 14-ї серії айфонів цим не обмежуються. Можна тільки припустити, що справжнім хітом виявиться iPhone 14 Plus, хоча поки що базова модель продається помітно краще. Але і сильно прокачана Pro-версія користується чималою популярністю, як і будь-який флагман.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.