Понеділок, 11 грудня

9 історичних фактів про сеkс у порівнянні з якими «50 відтінків» — дитяча казочка

Нам чомусь здається, що історія писалася людьми дуже благочестивими, і кохались вони, звичайно ж, виключно через дірку в ковдрі. Але все це далеко не так.

Джерело: Очманіти.

1. Напевно ви уявляєте собі жінок 1700-х у квітчастих довгих скромних сукнях?

Мода нагадувала конкурс «Міс Мокра майка». Сукні були настільки прозорими, що легко можна було розглянути всі вигини жінок. Деякі жінки навіть мочили свої сукні, щоб тканина ще чіткіше описувала їх форми, що призводило до спалахів туберкульозу.

2. У 1732 році члени Шотландського Клубу Джентльменів займалися тільки тим, що грали на волинках і курили люльки, так?

А ось і ні! Це був справжній центр мастурб@ції! Там пили з келихів у формі статевого члена та колективно мастурбув@ли на срібну тарілку.

3. Думаєте, що протизаплідні засоби сучасний винахід?

Мембрани та інші способи контрацепції були ще у Стародавньому Єгипті! Стародавні римляни, наприклад, використовували трави контролю народжуваності. Причому ці трави оберігали від зачаття з точністю до 100%. На жаль, таких рослин у наш час уже не знайти — римляни так часто користувалися ними, що їх просто не залишилося.

4. Відомо, що у 19 столітті лікарі лікували жінок від істерії

Але як вони лікували? Вони доводили жінок до орг@зму руками. Симптоми «істерії» були такі – мінливість настрою, нервозність, дратівливість. І лікарі допомагали позбутися цих напастей.

5. Вікторіанська епоха – ера манірності?

Насправді вікторіанці виготовляли тонни порнографії. І ми говоримо навіть не про розповіді, ми маємо на увазі інцест, зґвалтування, педофілію, оргії, БДСМ тощо.

6. Пуритани та сеkс річ несумісна, так?

Пуританки часто виходили заміж, будучи вагітними. І такий інтерес до сеkсу зберігався протягом усього шлюбу. Якщо чоловік не міг задовольнити свою дружину, це вважалося достатнім приводом для розлучення.

7. Давні перуанці були відомими гончарними майстрами

Перекрученими гончарними майстрами, якщо бути точними. Їхні горщики — справжня Кам@сутра. Там зображали ан@льний сеkс, ор@льний сеkс, м@стурбацію, великі пеніси та вульви… і yfdsnm некрофілію.

8. Стародавні римляни любили прикрашати своє житло «фасцинієм»

Тобто пенісом із крильцями. Фасцин шанувався як захисник від пристріту, а тому його вішали скрізь — у будинку, магазинах, на колісницях.

9. У 1904 році Британія та Франція підписали Англо-французьку угоду і поклали край столітньому колоніальному суперництву між державами

А все тому, що Едуард VII любив французьких повій. Один із французьких борделів навіть змайстрував йому спеціальний стілець, на якому він міг займатися інтимом із кількома жінками відразу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.