24 роки разом: історія кохання Зеленських

Як розвивалися стосунки Володимира та Олени Зеленських – читайте на Styler

Володимир і Олена Зеленські разом вже 24 роки, хоча познайомилися ще в стінах криворізької гімназії, навчаючись в паралельних класах. Правда, особливо тоді вони не спілкувалися, хоча нинішній президент України каже, що закохався в свою обраницю з першого погляду.

Після початку політичної кар’єри колишнього артиста увага до чети багаторазово посилилася, і зараз час від часу в мережі “спливають” рідкісні архівні фото подружжя, які ілюструють історію кохання першої пари країни.

Після 16-ї річниці весілля (подія відбулася 6 вересня 2003-го) Олена розповіла в одному з інтерв’ю, що знала Зеленського в гімназії просто тому, що він був відомий усім. Так, Зелений, а потім Вован (такі прізвиська учні дали майбутньому президенту) був “зіркою” школи і постійно перебував у центрі уваги.

Сам же Зеленський згадує, що в навчальному закладі був одним з перших модників. Разом з друзями однокласниками, які пізніше склали кістяк “Квартал 95”, він щільно “сидів” на музиці The Beatles і “Браво”, носив наутюжені штани з підтяжками, піджак у клітинку і особливу увагу приділяв зачісці – на що йшла неймовірна кількість гелю для укладання.

Якщо було потрібно, школяр не уникав бійок, але на рожен ніколи не ліз. Іноді прогулював уроки, але з “поважної” причини – або для занять спортом, або для репетицій номерів в дитячому будинку творчості.

Олена Кияшко (дівоче прізвище Зеленської) була трохи молодша, навчалася в іншому класі та не була такою “публічною”. Зустрічатися почали вже після закінчення гімназії, коли вона була студенткою Криворізького національного университела на будівельному факультеті, а він навчався в економічному інституті.

Як розповів нещодавно друг дитинства, актор і художній керівник “Студії Квартал 95” Олександр Пікалов (до речі, і свідок на весіллі Зеленських), майбутнє подружжя познайомилося з його подачі. Одного разу він взяв у Олени відеокасету з фільмом “Основний інстинкт”, але повернути її попросив Володимира.

В той час Кияшко зустрічалася з іншим хлопцем, і спочатку залицяння Зеленського сприйняла трохи прохолодно, не поспішала виявляти взаємний інтерес. Володимира водночас це тільки підстьобувало, і через деякий час кохання наповнило обидва серця.

Зеленська пише тексти для “квартальщиків” ще з часів КВК. Вона також іноді виходила на сцену, але як правило – тільки за необхідністю. Разом їздили на гастролі з виступами, з весіллям визначилися лише через 8 років зустрічей – коли в графіку виявився вільний місяць.

За словами Володимира, ані він, ані Олена не сумнівалися в тому, що рано чи пізно підуть під вінець, але для Зеленського шлюб сприймався як відразу ж народження дитини, а заводити дітей комік тоді не квапився. До речі, разом жити пара стала тільки після штампу в паспорті.

Дійсно, незабаром після веселого весілля, яке відгуляли “квартальники”, у молодят в 2005 році народилася донька. Первістка назвали Олександра, і дитину в тому ж році вирішили хрестити. Під час таїнства стався курйозний випадок – хрещеним батьком був обраний чоловік Олени Кравець Сергій, а сама актриса несподівано для себе стала хрещеною Олени Зеленської.

 

У 2013-му сім’я Зеленських стала більша – народився син Кирило, який уже в цьому році вперше пішов до школи. Діти президента навчаються в одному навчальному закладі: син-першачок і дочка-дев’ятикласниця “гризуть граніт науки” в елітній Новопечерській школі.

З самого початку сімейного життя у Зеленських встановилися традиції разом подорожувати і влаштовувати спільні домашні посиденьки та вечері….

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.